тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Меблі з алюмінію і дерева від дизайнера Hilla Shamia

Здавалося б, хіба можна здивувати меблями, виконаної з використанням необробленої фактури дерева? Однак і в цьому, здавалося б, уже добре освоєному напрямку дизайнери і виробники меблів не перестають нас дивувати — якщо не свіжістю ідеї, то майстерністю виконання і поєднанням фактур або ж цікавою історією, якій «живуть» їх роботи. А частинки живої природи, проникаючи в будинку в різній якості, додають неповторного шарму і органічно врастаются в сучасні інтер'єри міських квартир, магазинів, виставкових просторів...

 

Створення дивовижних комбінацій матеріалів у дизайні меблів — один з найвпливовіших трендів останніх десятиліть. Кілька років тому Хілла Шемія (Hilla Shamia), промисловий дизайнер з Тель-Авіва, Ізраїль, випустила серію столів, лав і табуретів з неймовірного поєднання дерева та алюмінію. Складові матеріали з'єднані не стандартними болтами і гайками, дерево і метал буквально сплавлені один з одним. Проект отримав назву «Дерев'яне лиття» (Wood casting).

В чому ж суть технології? Дерев"яні заготовки, що пройшли лише первинну обробку, заливаються розпеченим алюмінієм і виявляються вплавленними в каркас майбутнього предмета інтер'єру. При цьому метал заповнює всі наявні тріщини і порожнечі глибоко в структурі дерева, створюючи вражаюче відчуття органічної єдності настільки різнорідних матеріалів.

 


 

У місцях з'єднання матеріалів дерево злегка обвуглюється. Удавана випадковість і нерівномірність кордонів переходу від дерева до металу тільки додає ефекту органічності естетиці змішання природного і штучного.

Дійсно, дуже оригінальні меблі, а якщо придбати ще й шкафы купе под заказ в інтернет-салоні Mebli-VO.com, то можете не сумніватися - інтер"єр вашої оселі від такого поєднання получиться неперевершеним!

 

 


Старий і новий світи зустрічаються в свого роді теплому ламповому промисловому дизайні. Природно, кожен виріб, вироблений методом «дерев'яного лиття», є абсолютно унікальним. Кожен лісоматеріал має власну структуру, різний характер тріщин, що з'являються при просушуванні, які згодом заповнить розплавлений метал.

Вперше проект був представлений Хіллою Шемия на Тижні дизайну в Мілані в 2012 році. На даний момент невідомо, чи продовжує дизайнер виробництво литої меблів, у всякому разі на її сайті для замовлення вона не доступна, хоча є список з двох магазинів в Мілані та Яффі, де можна придбати продукцію Хілли Шемия.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com