тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Скандальне ліжечко для немовляти з кріпленням під iPad

Маєте в родині малюка віком до двох років або тільки готуєтеся стати мамою або татом? Активно користуєтеся смартфоном, планшетом і вважаєте, що подібний пристрій — непогана можливість розважити дитину, поки батьки займаються своїми справами або відпочивають? У такому випадку вам напевно варто дізнатися про скандал, що розгорівся днями в США...

 

 


Хоча техніка Apple і рахується однією з найнадійніших у світі, проте і вона, не застраховані від поломок. Втім, навіть, якщо і сталась така неприємність, не слід панікувати, ремонт ipad в ReStore швидко верне до життя ваш улюблений гаджет!


 

 

Причиною скандалу став новий продукт компанії Fisher Price — ліжечко для новонародженого Newborn-to-Toddler Apptivity Seat for iPad device, пропонована за ціною $80. І поставляється в продаж в комплекті з кріпленням для планшета iPad, який покликаний розважити й зайняти дитину, звільнивши час батьків.

 


Стійка, оснащена затишним і м'яким місцем, де малюк може лежати або сидіти, основна конструкція ліжечка-крісла не викликає ніяких нарікань у реальних і потенційних покупців. «Яблуком розбрату» стало лише кріплення, а саме — пропонована можливість розміщення там планшета.

Кріплення в кріслі-ліжку Newborn-to-Toddler Apptivity Seat анонсовано як мультифункціональне. Так, на ньому передбачені петлі для іграшок-брязкалець, які можна змінювати за бажанням батьків або малюка. У нього ж вбудоване дзеркало, щоб дитина могла бачити своє відображення. І там же передбачена можливість кріплення 7-дюймового планшета, на який батьки попередньо можуть завантажити спеціальний фірмовий додаток.

У свою чергу, додаток — для найменших, містить (згідно анонсу) м'які заспокійливі звуки і сцени природи, чорно-білі картинки і геометричні візерунки з високою контрастністю, покликані, за задумом розробників, розвинути навички відстеження різних об'єктів у немовляти. Для малюків старше року програма передбачає пісеньки, яким малюк може підспівувати, невеликі за тривалістю мультфільми з веселими персонажами і початкове вивчення букв і цифр — в ігровій формі, з можливістю роботи з сенсорним екраном.

 


Що ж так обурило батьків при такому чудовому наборі функцій? Як згадувалося вище — пропозиція розробників ліжечка розважати малюків зображеннями на планшеті. Основна критика (від себе зазначимо — досить справедлива), була спрямована на те, що:

– дитячі лікарі категорично забороняють перегляд зображень рухомих зображень та іншого вмісту на будь-яких електронних екранах малюкам до двох років. Американською академією педіатрії, іншими дослідними організаціями було підтверджено, що «електронні картинки» згубно впливають на зір і психіку дитини.

– використання планшета з грудного віку може призвести до своєрідного звикання. Коли, замість того, щоб адаптуватися до навколишнього середовища, вчитися сприймати її, спілкуватися з навколишнім світом — нехай і по-своєму, дитина просто буде розважатися своїм відображенням у дзеркалі або картинками на екрані планшета. За побоюваннями деяких батьків — аж до ефекту аутизму.

Висловлюючи своє обурення функціональністю ліжечка-крісла, батьки написали звернення-петицію керівництву компанії Fisher Price. На даний момент під петицією з назвою «Скажи Fisher-Price: немає кріплення для iPad на сидіння для немовлят!» підписалося понад 8,5 тисяч чоловік.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com