тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція кедів прямо з Інтернету

З настанням ери соціальних мереж світ вже ніколи не буде таким, як раніше. Та й взагалі: важко повною мірою оцінити те, як інтернет змінив наше життя, наскільки він заволодів нашою свідомістю, нашими вчинками...

 

 

Без нього ми вже не можемо нормально вчитися, спілкуватися і не уявляємо своє дозвілля. І ці слова ви б теж зараз не читали, не будь у вас доступу до Її Величності Великої Павутини! Так що не дивно, що інету в цілому і його найпопулярнішим ресурсм вдячні юзери часто зізнаються в коханні. І вибирають для цього незвичайні способи. Наприклад, створюють тематичні колекції взуття. Такі кеди конверси вже можна знайти інтернет-магазині allshoes.com.ua.

А ось дизайнер з Венесуели Люмен Біготт (Lumen Bigott) запропонував кілька актуальних кольорів виробникам кедів. Кожна з пар, розроблених Люменом, виконана у фірмовому кольорі одного з найпопулярніших ресурсів мережі і прикрашена його логотипом.

Головне, що ідея практично безпрограшна і напевно швидко піде в маси: всі ж роблять «це» – відвідують «злачні» місця інтернету хоча б час від часу. У колекцію Люмена Биготта для Keds увійшли на своїх плоских підошвах і темно-сині кеди Facebook, з одним «непрочитаним» повідомленням, і дивного забарвлення парочка, яка при найближчому розгляді виявляється Google-ом.

 


Чорно-червоні кеди зі знаком завантаження напевне сподобаються фанатам відео, які не мислять життя без YouTube. А на покупку біло-сірих Wikipedia потрібно робити знижку всім, хто жертвував кровно зароблені в підтримку самої популярної енциклопедії в світі.

 

 


 

 

Найбільш яскравими і позитивними вийшли тапочки Flickr в життєрадісний горошок і ніжно-блакитні (чи все-таки бірюзові?) Twitter з симпатягою китом «на борту». Пора б Keds, чи іншим відомим виробникам спортивного взуття швидше почати продавати потенційно топові кеди по всьому світу. А то, мало що може трапитись, раптом з'явиться щось більш популярніше.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com