тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зареєструвати бізнес в Україні тепер можна всього за добу через інтернет

Міністерство юстиції України спільно з Міністерством економічного розвитку і Міністерством соціальної політики розробило і запустило нову систему електронного обміну інформацією, завдяки якій державна реєстрація підприємства буде здійснюватись в рекордно короткі терміни...

 

Відтепер реєстрація підприємців в Україні буде здійснюватися в онлайн-режимі. Після подачі документів на порталі онлайн-послуг Міністерства юстиції всі дані про нову компанію негайно завантажуються в системи Пенсійного фонду та органів статистики. Зазначені органи протягом двох годин ставлять підприємця на облік і вносять всі необхідні дані в свої реєстри.

Всі процеси повністю автоматизовані і не вимагають від підприємців особистого відвідування кабінетів чиновників. Подавши вранці дані для реєстрації, вже ввечері того ж дня підприємець може отримати виписку з реєстру про те, що його компанія була поставлена на облік у Пенсійному фонді.

Міністр юстиції України Павло Петренко обіцяє, що вже 8 жовтня 2015 року до системи підключаться Міністерство фінансів і Державна фіскальна служба, що ще більше спростить відкриття своєї справи в Україні. У перспективі весь бізнес можна буде відкрити і зареєструвати, не встаючи з-за комп'ютера.

 


Опытный адвокат по наследству или наследственным делам оперативно и с четким соблюдением норм действующего законодательства разрешит в Вашу пользу наследственные споры.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com