тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Вікінг» (Viking) - житловий будинок з оптичними ілюзіями

В одному з мікрорайонів Сіднея (Австралія), що зараз активно забудовується, з'явився оригінальний житловий будинок. За формою він нагадує стрілку компаса, а різнокольорові еркери фасаду створюють цікавий ефект оптичної ілюзії. Будівля вже відзначено призами на міжнародних архітектурних конкурсах, і викликала багато різнополюсних відгуків як спеціалістів, так і пересічних громадян...

 

 

Отож, архітектурне бюро з Сіднея MHN Design Union закінчило будівництво одного з найбільш унікальних житлових будинків у світі. Будова отримало назву «Вікінг» (Viking). Городяни охоче зупиняються, щоб помилуватися нестандартним різнобарвним фасадом.

Будівля є унікальним прикладом архітектурного шедевра. 19 трикутних виступів з вікнами в стіні будівлі (еркери), пофарбовані в червоний і оранжевий кольори, що створюють ефект оптичної ілюзії для кожного проїжджого. В чому ж родзинка споруди? Конструкція будівлі виконана таким чином, що якщо рухатися у напрямку до будівлі з одного боку, стіни будуть виконані червоним кольором, а якщо йти з іншого — жовтим. А якби на вікнах розмістити красиві жалюзі з http://жалюзи-светлов.рф, ефект був би ще більш вражаючим!

 


Завдяки такій конструкції створюється ефект оптичної ілюзії. Viking House розташований у Сіднейському районі Victoria Park, який деякий час тому піддався глобальної реконструкції, і промисловий район поступово перетворився в житловий і густонаселений. Будівля налічує 7 поверхів з одного боку і 10 з іншого.

Viking House вважається елітним житловим масивом і не кожен австралієць може дозволити собі поселитися в ньому. Секретом натхнення сіднейських архітекторів, на створення такого архітектурного шедевра стали картини з оптичними ілюзіями ізраїльського художника Яавока Агама.

Житловий будинок Viking налічує 110 квартир, починаючи від 1-кімнатних і закінчуючи 3-кімнатними квартирами з видами на прекрасний урбаністичний пейзаж Сіднея. На вікнах кольорові металеві жалюзі, що захищають приміщення від дуже спекотного сонця Австралії і сильних вітрів. Крім квартир у житловому будинку Вікінг знаходиться 25-метровий басейн і тренажерний зал.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com