тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Оригінальний цукровий світильник

Різноманіття матеріалів, з яких виготовляються аксесуари для домашнього інтер'єру, практично безмежне. Пластик, скло, метал, дерево – вони використовуються в різному поєднанні та інтерпретації...

 

Однак солодкі – в буквальному сенсі, світильники від німецької студії Suesslicht, створені дизайнерами Патріком Гюнтером (Patric Günther) і Андре Остхааром (André Osthaar), помітно виділяються на їх фоні. Оскільки зроблені вони... з цукру-піску!

Для виготовлення незвичайних за складом підвісних світильників майстри використовували білий кристалічний цукор. Вірніше, його суміш з 10% води, подальшою кристалізацією і сушкою під тиском в спеціальних формах.

Відповідно до опису, цукровий абажур товщиною в 1 см забезпечує м'яку світлопередачу, має незвичайну на дотик поверхню – і при легкому ударі об твердий предмет звучить як кераміка. Класичний дизайн конструкції завершують різьбове з'єднання з гайкою, патроном для світлодіодної лампи і кольоровим текстильним шнуром, що підбирається за бажанням в колір обстановки на кухні або в іншому приміщенні, де розташовується така лампа – а краще кілька ламп, які забезпечують зональне освітлення.

Незвичайний матеріал і класична форма: світильники Suesslicht представлені розробниками як ще один засіб для створення в будинку затишку. Утім, для людини практичноъ цукор в абажурі цілком може стати і «запасом на всяк випадок» (раптом віщуни оголосять ще один кінець світу?).

 


Солодкі абажури перегукуються в тематиці з недавньою інсталяцією шведського дизайнера Олександра Лервік (Alexander Lervik), що представив проект під назвою Lumière au Chocolate на початку лютого в одній із стокгольмських галерей: мініатюрна лампа розжарювання там була прихована в шоколадному ромбі, який повільно плавився, «оголюючи» світло в процесі демонстрації.

Звичайно, практичного використання Lumière au Chocolate – або, як її назвав творець, The Poetry of Light (Поезія світла), не має: дизайнер лише висловив своє бачення плавного переходу від темряви до світла. Та й вона є одноразовою, оскільки після танення шоколаду втрачає форму і зміст. Однак споглядання того, як свытло пробивається крізь шоколадну оболонку, та ще й під класичну музику, все ж дещо заворожує...

 


Почитатели модного нынче экостиля по достоинству оценят оригинальную люстру штурвал, замечательный дизайн сочетающий неповторимость натурального дерева, изысканных металлических цепочек и стекла.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com