тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Зубна щітка для чищення без пасти Misoka

Зубна щітка для чистки зубів без пасти, звучить інтригуюче, чи не так. Що там знову понавидумували ті учені голови, мабуть знову щось пов"язане з нанотехнологіями?..

 

 

Саме так, ця інноваційна щітка чистить ваші зуби за допомогою так званих нанорозмірних мінеральних іонів. Саме такий гігієнічний аксесуар представив на виставці Salone del Mobile, що проходить в ці дні в Мілані японський дизайнер Kosho Ueshima. Цікава щітка, що отримала назву Misoka toothbrush, була створена за технологіями компанії Yumeshokunin, базується в японському місті Осаці. Схожі щітки продаються в Японії з 2007 року і встигли непогано зарекомендувати себе в дії.

Так що в них особливого і як вони працюють? Згідно анонсу, виготовляється зубна щітка Misoka з прозорого PET (поліетилен терефталат) пластика. При цьому щетинки – товщиною всього 0,178 мм, мають конічну форму кінчиків, що забезпечує найкраще проникнення у проміжки між зубів і, відповідно, найкраще їх очищення.

Секретом незвичайної щітки є унікальне покриття чистячих щетинок – тими самими іонами мінеральних речовин, які звільняються при зволоженні матеріалу, переміщаються зі щітки на емаль у процесі чищення зубів, забезпечують видалення з емалі забруднень, і утворюють захисне покриття на її поверхні.

 


При використанні зубної щітки Misoka немає ніякої необхідності в застосуванні пасти. Перед процедурою щітку досить просто зволожити – і можна приступати до чищення зубів. В процесі чищення потрібно ще пару раз зволоживти/сполоснути її в чистій воді, і, відповідно, прополоскавти рота після чищення зубів. Обіцяний результат – чисті блискучі зуби, як після процедури професійного очищення у хорошого дантиста.

Щітка після використання також обполіскується в чистій воді і сушиться на відкритому повітрі. Використовувати її рекомендується протягом місяця: після цього іонне покриття виснажується і ефект очищення без пасти зникає.

Наділена лаконічним дизайном з прозорою ручкою, зубна щітка Misoka вже сьогодні представлена в однойменному онлайн-магазині японської компанії Yumeshokunin. Ціна аксесуара – 1296 ієн, що дорівнює приблизно 250 грн.

 


Наличие медицинской книжки является необходимым условием для работы продавцов, официантов, и некоторых представителей других профессий. Но что делать, если в силу непредсказуемых обстоятельств на руках нет этого документа. Официальное оформление хлопотное дело и занимает слышком много времени. Можно купить медицинскую книжку , недорого обойдется, а получить ее можно за 1 день. Отличный вариант!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com