тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Спокійної ночі: огляд трекера сну RestOn Sleepace

Ви коли-небудь прокидалися посеред ночі з питанням «а сниться мені взагалі що-небудь?» Чи відчували, що тільки починаєте провалюватися в сон, як моментально прокидаєтеся без всяких видимих причин?..

 

 

Може, тривога, нервові розлади, біль та інші малоприємні речі відволікають вас від приємного, відновлює сили і здоров'я сну, а ви навіть не можете зрозуміти, в чому справа? На всі ці питання допоможе відповісти повноцінний індикатор сну Sleepace RestOn.

На відміну від фітнес-трекерів, які тільки роблять вигляд, що можуть аналізувати ваш сон, це пристрій у вигляді ременя дійсно в достатку забезпечено електронікою, здатною визначити, чого вам не вистачає для комфортного сну. Взагалі-то і без цього гаджету можна забезпечити собі здоровий і міцний сон, длґ цього достатньо купить матрас с независимыми пружинами від комапнії Мебельтекс

Приліжковий гаджет-ремінь призначений для того, щоб розгадати всі таємниці ночі, використовуючи чутливий моніторинг сну і повноцінні програми. Давайте подивимося, як працює ця система.

 


Індикатор для сну Sleepace RestOn взаємодіє з вами тільки тоді, коли ви спите (або намагаєтеся заснути) на улюбленій ліжка (дивані, софі, стільцях). Сам пристрій зазвичай кладеться під простирадло, чи можна лягти прямо на нього. Важливий фізичний контакт з гаджетом, щоб він почав взаємодіяти з тілом, зчитуючи з шкіри дані у вигляді серцебиття і інших параметрів.

Гаджет кріпиться до ліжка з допомогою магнітної стрічки так, як вам зручно. Коробку можна навіть просто покласти під масивну подушку або за узголів'я ліжка.

А тепер про найголовніше: Sleepace RestOn фіксує понад 200 показників, що передає наше тіло для обробки пристрою. Всі їх потім можна бачити на екрані смартфона або планшета через однойменне додаток. За отриманими даними користувач отримує детальний огляд свого нічного стану і докладні рекомендації щодо планів на день, включаючи необхідну навантаження і рекомендоване харчування.

До того ж всі показники за кілька днів можна побачити у вигляді таблиці або діаграми, щоб зіставляти поради, ваші дії і зрозуміти, як в результаті все впливає на якість сну і ваше самопочуття. Дані доступні за день, за тиждень і помісячно.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com