тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Торт у вигляді модного подіуму вартістю $74 мільйони

Індустрія ласощів покликана здивувати споживача двома факторами: зовнішнім виглядом виробу, будь то витончено або зухвало оформлений торт, тістечко або кекс. І гамою смакових відчуттів, покликаних доставити людині задоволення нарівні з спогляданням оригінально прикрашеного десерту. Іноді до представлених вище факторів додається третій: ціна солодкого частування, яким замовники намагаються здивувати гостей урочистості...

 

І тут йдуть в хід різні хитрощі, аж до оформлення торта або тістечка абсолютно неїстівними речами типу діамантів, рубінів, смарагдів і інших дорогоцінних каменів.

Цього року титул найдорожчого десерту отримав 450-кілограмовий торт від британської кондитерської "Couture to Cakes" by Debbie Wingham, що обійшовся своєму власникові в 74 мільйони доларів. Варто зазначити, що автором найдорожчого в світі кондитерського шедевру стала 33-річна дизайнер з Великобританії Деббі Вінгхем. Та сама, що здивувала світ кілька років тому оригінальною вечірньою сукнею вартістю 5,5 мільйона доларів зі страшенно незручним кроєм, зате розшитим півсотнею діамантів.

І зовсім недавно Деббі виявила в собі талант кондитера – настільки сильний, що довелося відкрити власну кондитерську студію під назвою Couture to Cakes – "Мода для тортів" або, просто, "Модні торти". Замовником найдорожчого в світі торта вартістю в 74 мільйони доларів став один з жителів ОАЕ, який побажав зберегти своє ім'я в таємниці.

 


Виготовлення торта зайняло у майстрині та її помічників 1100 годин часу – і було приурочено до дня народження і заручини дочки арабського клієнта. Головною тематикою кулінарного шедевра став показ модних нарядів на подіумі будинку моделей. Причому Деббі Вінгхем виготовила з шоколаду і вершковою помадки як гостей показу, так і дівчат, які демонструють вбрання з її власних попередніх колекцій.

Наряди зображені в найдрібніших деталях, аж до мініатюрних квітів, шлейок, капелюшків і шпильок у дівчат-моделей у волоссі. Значну увагу в плані опрацювання деталей кондитери приділили і їстівним фігуркам гостей. Не забули при виготовленні торта і оригінальну інтерактивну "родзинку", якою став мініатюрний вбудований в стіну подіуму LCD телевізор з динаміками. Цілком робочий і покликаний демонструвати відеоролики з модних показів, коли торт буде виставлений на стіл перед гостями. Ще одна "фішка" – світлодіодне підсвічування солодкого подіуму.

Вага найдорожчого в світі торта, як зазначалося вище – 450 кг, довжина десертного "подіуму" склала 6 футів або близько 1,8 метра. Бісквітна основа десертного шедевра покрита 180 кг вершковою помадки. Ще 60 кг шоколаду було використано для моделювання фігурок гостей, моделей на подіумі – і навіть фотографа, що знімає їх.

 


І найголовніше: найдорожчий у світі торт не міг бути виготовлений без використання дорогоцінних каменів: кількість діамантів на його поверхні становить феноменальні чотири тисячі. Найбільші на глазурі – рожевий діамант на 5,2 карата, жовтий на 6,4, а також 15 білих кожен по 5 карат.

Подіум прикрасили 400 діамантів по одному карату, 73 білих і 75 чорних діамантів за три карата. Крихітні діаманти інкрустовані і в ланцюжки, якими оформлені шоколадні фігурки гостей, моделей, а також їх аксесуари.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com