тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Неординарна шафа від Joel Escalona

Joel Escalona (Джоель Ескалона), мексиканський дизайнер, спроектував незвичайну за формою дерев'яну шафу. Ця функціональна шафа унікальній конструкції, що складається з кількох геометричних елементів несиметричної форми пофарбованих у різні тони сірого кольору...

 

 

Шафа, що отримала назву Booleanos, є продуктом спільної роботи геніального розробника і дизайнера Джоель Ескалона і французької компанії Roche Bobois. Головною особливістю шафи є її неправильна форма, яка і надає всій конструкції незвичайний і трохи безглуздий вигляд, ніби його злегка схилили на один бік, та так і залишили стояти. І складається враження, що шафа складається з різних за габаритами квадратів тісно сплетених між собою, і візуально щось віддалено нагадує гру конструктор «кубик-рубик» в дії.

 


Але не дивлячись на його незвичайну форму, шафа дуже містка і функціональна, по своїй суті це великий комод, з кількома відділеннями, з ящиків і полиць. Внутрішні полиці шафи виконані з скла. До речі, на розробці таких незвичайних авангардних меблів Joel Escalona не зупинився, і у колекцію увійшли ще й настінні полки, і підлогова тумба з трьох ящиків виконані в тому ж дусі і стилі. І якщо дивитися на ці меблеві вироби з фасадної сторони, то виникає все той же обман, ілюзія, сплетення недбало поставлених один на одного різнокольорових ящиків. А розроблені відтінки деревини ще більше підкреслюють яскраву взаємозв'язок архітектурного обману.

Розробник не боїться експериментувати для того, щоб створити екстравагантний і модний дизайн інтер'єру. Вид конструкції формує дуже інтригуючу гру уяви. Здається, можна годинами дивитися на цей предмет і так і не зрозуміти, в чому його загадка.

 


Booleanos підходить для людей з вишуканим смаком, що намагаються додати відтінки своєрідності в своє життя. Проста, але дивна ідея, абсолютно не логічна. Створюється відчуття, що елементи, складові споруда, збираються перевернутися. Все хаотично, але візуально приємно і, безумовно, привертає увагу.

Художник говорить про свій проект так: «Цей стильний комод, був розроблений з використанням дерев'яних блоків різної обробки, кожен з них має прямокутну форму. Здавалося б, схожі компоненти, але вони поєднують абсолютно різні кольори і фактури, підкреслюючи багатство матеріалів».

 


Если вы желаете купить мебель для гостиной недорого, советую ознакомиться с отличными предложениями от Интернет-магазин мебели "РиФ".


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com