тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Підвішений на сваях будинок для творчої особистості

Багато хто погодяться з тим, що творчим особистостям дуже часто потрібна самотність, відчуженість від навколишнього світу, щоб повністю абстрагуватися і створити черговий шедевр, який вразить і ощасливить весь світ. Хтось стає для цього на якийсь час відлюдником, наприклад, у монастирі, хтось усамітнюється на безлюдному острові або забирається високо в гори...

 

 

Але, якщо оселитися в цьому дивному будинку, який створили майстри з архітектурної студії Blank Studio, то вирушати в далеку подорож не доведеться. Цей будинок як не можна краще підійде для тих, хто творить далеко від усього сущого, і хоче максимально абстрагуватися від всього буденного і приземленого. Що ж спонукало до створення такої оригінальної споруди?

Польський літературний фонд Яна Міхальскі якось оголосив конкурс на будинок для письменників. І це, власне, один з варіантів, який був представлений на суд глядачів і журі. Своєрідний частокіл з бетонних паль, який оточує цю незвичайну будову, вже відділяє його від усього світу. Цей будинок насправді просто висить в просторі, немов ширяючи в повітрі. Житло в буквальному сенсі підвішене на цих самих палях!

 


Здалеку будова схожа на субмарину, космічний корабель, житло капітана Немо, або ще на щось, що може уявити дійсно творча натура. Кому, що більше подобається.

Тут знадобилися нержавіючі огородження сходів, виконані в єдиному стилі. Фасад обшили нержавіючої сталлю, де є вставки з матового скла, через які проникають сонячні промені. І не дивлячись на те, що зовні він виглядає довгим і дуже вузьким, але все ж всередині досить комфортно. І дизайнери в цьому замкнутому просторі змогли розмістити кухню і кімнату для відпочинку, і робочий кабінет, і навіть ванну.

 


Всередині обробка виконана з темного дуба і майже білої сосни. У будинку декілька рівнів, потрапити на які можна вузькими дерев'яними сходами.

Підвішений цей будинок в Швейцарських Альпах, а тому з вікон прекрасний вид на незайману природу, яка, безсумнівно, зможе надихнути на створення чогось незвичайного.Если вам требуется качественная и недорогая труба для теплого пола советую ознакомиться с выгодными предложениями от интернет-магазина zamki.kh.ua


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com