тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Рух - життя: Сімейна пара поєднує подорожі і йогу

Клодін і Хонза Лафонд вирішили об'єднати дві свої захоплення - йогу і подорожі - в серії фотографій, якими вони діляться на Instagram. Життєрадісна і дивно пластична пара відвідує мальовничі місця по всьому світу і знімає себе в граціозних позах, іноді настільки складних, що просто диву даєшся!..

 

 


Але дивуватися не варто - обидва вони є інструкторами йоги і цілком віддані своїй справі. Балі, Венеція, Берлін - у списку відвіданих місць Клодін і Хонзи (Claudine і Honza Lafond) числяться найкрасивіші міста і країни, але це не так захоплює на їх світлинах.

На фотографіях пара завжди разом, застигла в немислимих акробатичних позах, що потребують пластики, сили, почуття балансу і безмежної довіри один одному. Дивлячись на ці зображення, розумієш, яким прекрасним може бути тіло людини, так само як і його великі здібності.Клодін і Хонза зустріли один один у величезному Нью-Йорку 8 років тому, і тепер вони обидва викладають йогу у власній школі YogaBeyond в Австралії. Крім стаціонарного навчання, вони також надають майстер-класи скрізь, куди їх заносить тяга подорожувати. Надихати інших людей на кращий і більш здоровий спосіб життя - ось що приносить їм справжнє задоволення!  

 

Взагалі, заняття спортом – фітнес, йога та пілатес набувають все більшу популярність серед модних леді в прагненні схуднути, продовжити молодість, красу, гнучкість тіла і хороше самопочуття. Однак не всі можуть дозволити собі заняття з особистим тренером і регулярні походи в спортзал. В той же час самостійні тренування – без контролю спеціаліста, можуть призвести до травм і навіть серйозних пошкоджень. Як же бути?

Оригінальний вихід пропонують розробники американського бренду Electricfoxy на чолі з дизайнером Дженніфер Гармор (Jennifer Darmour). А саме – оснащений електронними датчиками легкий костюм для занять спортом, який здатен контролювати правильність і точність рухів у процесі занять спортом.

Згідно опису розробників, майка Move забезпечує м'який і достатньо індивідуальний підхід до виконання різного роду вправ, сигналізуючи, коли та чи інша дія виконується неправильно. Причому цей сигнал цілком фізичний – якщо вправа виконується недостатньо старанно або навпаки, надмірно і загрожує пошкодженням (розтягуванням зв'язок, приміром), користувач отримує цілком відчутний фізичний поштовх в області стегон або плечей.

 


Приглашаем на занятия "Йога для начинающих", которые позволят вам постигнуть древнейшее искусство, достичь душевной и физической гармонии. На сайте www.oum.ru вы найдете расписание, контактные данные, имеется функционал онлайн-трансляций для удаленного участия в практиках.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com