тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чарівне телефон-сердечко Heart 401AB

Чарівний і яскравий жіночий телефон у формі серця? Подібна дрібниця могла б стати приємним подарунком для коханої дівчини в день Святого Валентина чи 8 березня. І японські виробники – інженери компанії ABIT Corporation, надали таку можливість...

 


Вашему вниманию обзор lenovo a7000, а также некоторых других популярных моделей смартфонов ценовой категории порядка 200$.


 

На жаль, лише внутрішнім споживачам: смартфон в дизайні серця Heart 401AB буде продаватися з березня на території Японії під маркою Y!mobile. Та й зможе працювати тільки там: оскільки відноситься до розряду "персональних мобільних телефонів" системи PHS, що працюють через особливі ретранслятори і фактично є "подовжувачами" домашніх телефонів. І все ж – в надії на випуск повноцінного мобільного телефону в такому дизайні, розглянемо можливості Heart 401AB.

А вони досить скромні: включають в себе мініатюрний OLED дисплей діагоналлю 0,9 дюйма, з роздільною здатністю 128×36 точок. Виявляє себе прямо на поверхні перламутрового серця світлом. І кілька кнопок управління в бічній частині.


Ніякої клавіатури, ніяких СМС, соцмереж або Java ігор! Жіночий телефон в дизайні серця можна назвати взірцем скромності й лаконічності у плані функцій.

Розміри гаджета складають 68 x 26 x 68 мм, вага – 54 гр. Вбудований акумулятор забезпечує 2 години розмови або 160 годин у режимі очікування. Телефонну книгу пропонується завантажити за допомогою підключення до іншого смартфону або до комп'ютера.

Вибрати ж потрібний номер допоможе прихована сенсорна панель, яка активується, коли користувач змінює форму телефону. Саме так: легким рухом руки жіночий телефон – серце набуває овальну форму: за рахунок поворотного механізму, що розділяє дві половинки. Відбувається це, коли потрібно відповісти на вхідний дзвінок або зробити вихідний. Таким чином відбувається розблокування пристрою і його активація функцій. Дзвінок завершено – також легко пристрою надається первісна форма серця.

 

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com