тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сукні з накладних нігтів від Anna Goswami

Що придумати, якщо в засіках бездонною домашньої тумбочки з косметикою раптом виявляться призабуті поклади накладних нігтів? Роздарувати подругам, викинути зайві – або використати на щось цікаве і корисне?..

 

 

Молодий британський дизайнер Анна Ґосвамі (Anna Goswami), учениця Лондонської школи моди Central Saint Martins, вибрала третій варіант, використавши для своєї випускної роботи з добру сотню пластикових упаковок накладних нігтів, і створивши на їх основі відразу три оригінальних жіночих наряди nail dress: туніку, коротке плаття – довге вечірнє на бретельках з відкритою спиною.У попередніх публікаціях ми розповідали про вбрання з різних нестандартних матеріалів: від старих журналів, пакетів з-під макаронів і шкільних зошитів – до шоколаду, страз, і навіть популярні сьогодні у маленьких умільців резинок для плетіння Rainbow Loom Bands, до речі дівоче плаття з них близько року тому було продано на аукціоні eBay за нечувані для подібного вироби 288 тисяч доларів. А чого вартують намагання дизайнерів сторити на таких обговорюваних і популярних нині 3D-принтерах створювати щось на зразок одягу, про цю тенденцію, до речі, ми вже не раз писали

Однак накладні нігті як матеріал для виготовлення жіночої сукні зустрічаються в цьому строкатому наборі, мабуть, вперше. Звичайно, якщо придивитися ближче, нашиті вручну рівними рядами пластикові нігті стають добре видними. Тим більше що в деяких місцях вони помітно стирчать, опинившись закріпленими до полотна лише однією стороною. Щоб це не надто впадало в очі, Анна оформила оригінальні вбрання стильними малюнками у вигляді різних областей жіночого обличчя: у профіль чи анфас. Використавши для цього, як можна здогадатися, самий підходящий матеріал: манікюрний лак для нігтів.

Результат кожен може оцінити на представлених фото. Ну що можна сказати, стосовно побаченого: в будній день на роботі в такому наряді, звичайно ж не появишся, а ось на якесь тематичне паті - самий раз!

 


 


Качественную удобную секонд хенд одежду оптом предлагает на самых выгодных условиях ООО "Виботорг"


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com