тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайний принтер для ароматизованих листівок

Ароматизовані брошури, що рекламують косметичні засоби встигли заслужити свою популярність. Багатьох модних леді приваблює те, що досить потерти сторінку або картинку на ній – і можна відчути запах обраного парфуму, гелю для душу або крему. А якщо застосувати цей принцип стосовно до фотографій або листівок, які користувач зможе робити сам?

 

Можливо, саме ця думка відвідала китайського студента Чи Джинхвана (Li Jingxuan), що розробив концепцію незвичайного «харчового принтера», здатного фіксувати запахи – приміром, різних блюд, а потім наносити їх на роздруковану картинку або фото тих же страв. Створений поки у вигляді пробного примірника – концепту, аромапринтер оснащений власною камерою, механізмом друку і «екстрактором запахів»: пристроєм, що аналізує насичений аромат продуктів і змішує в спеціальному відсіку ароматизовані фарби для подальшого нанесення на листівку.


 

Винахідник арома-принтера вважає, що його розробка була б цікава туристам, які здійснюють гастрономічні подорожі в різні країни з метою знайомства з місцевою кухнею. За допомогою незвичайного пристрою туристи могли б не тільки робити фото вподобаних страв, але і зберігати їх аромат, для того, щоб відправити додому особливу ароматизовану листівку прямо з поїздки або, повернувшись додому, познайомити з незвичайною кухнею друзів і родичів.

Іншим варіантом використання арома-принтера могло б стати самостійне виготовлення запрошень. Картка-запрошення на банкет – весільний, новорічний або присвячений іншій події, з зображенням смаженої курочки, вишуканого торта або тістечка, і з відповідним ароматом, навряд чи залишить байдужими отримувачів!

Одним з небагатьох схожих на аромапринтер пристроїв є інтернет-оповіщувач Olly, що повідомляє власника про одержання електронного листа або повідомлення в соцмережі обраним і заздалегідь заправленим в картридж ароматом.Оригінальний харчової принтер для зйомки та друкування арома-фото став призером пекінської виставки студентських робіт Sony Student Design Workshop в розділі «найкумедніших розробок».

Крім нього там була представлена літаюча камера, фотографуюча власників з потрібного ракурсу за допомогою дистанційного керування, комплект з камери, що знімає навколишній її простір в радіусі 360 градусів, і системи проекторів, дозволяють переглянути відзняте відео в приміщенні – максимально близько відтворює відчуття присутності в подорожі, і інші незвичайні, а часом і вражаючі студентські розробки.

 


Если вам требуется качественная оперативная печать форматов А0, А1, А2, А3, тут вы сможете заказать подобную услугу. Обращайтесь в копицентр «Широкий формат» в любое удобное время.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com