тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Travel Changer Suitcase – подорожуй з енергією

Одна з найпоширеніших незручність під час подорожей – це необхідність постійно шукати розетки для зарядки мобільних телефонів, ноутбуків, фотоапаратів, планшетів та інших цифрових девайсів. Але з високотехнологічною дорожною валізою Travel Changer Suitcase ця проблема відпадає сама собою...

 

В оглядах незвичайних зарядних пристроїв на нашому сайті ми розповідали про безліч девайсів, які дозволяють ваших улюблених гаджетів бути завжди з вами, не відключаючись через відсутність енергії в акумуляторах. Ось в цьому контексті цілком доречно виглядала би і валіза Travel Changer Suitcase, створена дизайнером на ім'я Jung Inyoung.

 


Travel Changer Suitcase – це валіза на коліщатках, яка буде котитися за вами по підлозі. Такі валізи зараз дуже популярні серед тих, хто часто подорожує. Ось у цих коліщатках і полягає секрет технологічного валізи. Адже динамо-генератор, вбудований всередину Travel Changer Suitcase, при їх русі буде перетворювати кінетичну енергію в електрику. Таким чином, ви зможете заряджати свій мобільний телефон або цифровий аудіоплеєр навіть переходячи з однієї частини терміналу аеропорту або вокзалу в іншу. Причому, гаджет в цей момент можна тримати в кишені, або в самій валізі Travel Changer Suitcase.

Причому, валіза Travel Changer Suitcase оснащена власним вбудованим у валізу акумулятором. Він буде заряджатися в ті моменти, коли крутяться колеса. А підключити до нього свій мобільний телефон або планшет ви зможете при будь-якому відповідному для цього випадку, коли вам буде зручно. Завдяки валізі Travel Changer Suitcase ви зможете бути ще більш мобільними (в обох значеннях цього слова), ви зможете працювати, слухати музику, грати в ігри та займатися іншими цікавими і корисними речами прямо під час подорожей, не турбуючись щодо розряджених акумуляторів своїх гаджетів.

Даний девайс знаходиться на стадії прототипу, і наразі нема інформації щодо серійного його випуску і вартості.Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com