тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Misa Digital Guitar - цифрова гітара під управлінням Gentoo

XX століття змінив хід історії. Приголомшливі відкриття в науці, культурі, музиці подарували нам масу нового і цікавого. До речі, на музиці варто зупинитися детально, наприклад, електрогітара, що міцно увійшла в моду в середині минулого століття, стала символом молодості, року і змін. Але ми не стоїмо на місці, і новий час приносить свої інструменти...

 

 

Епоха сенсорних айфонів і айпадів зробила свій внесок у світ сучасної техніки і музичного експерименту, ім'я якому Misa Digital Guitar.

Misa Guitar це гітара, на якій ніколи не порвуться струни, замість струн на ній встановлений сенсорний дисплей. При вмілому використанні гітара може замінити собою цілий оркестр. Багато хто бачить в Misa Guitar лише щось середнє між Guitar Hero і справжньої електрогітарою. Але за великим рахунком, це абсолютно повноцінний і самодостатній інструмент, на якому грають професійні музиканти і який вже увійшов в їх концертну діяльність.

Авторство цього чудового творіння належить австралійської компанії Misa Digital. При створенні автори прибрали все зайве, залишили тільки гітарну форму і вщерть наповнили деталі сучасною електронікою. Гітара має гриф з ладами і корпус – загалом, повністю виглядає як її струнне першоджерело.

Управління інструментом відбувається за рахунок мультисенсорного дисплея, поставленого на місці струн. Лади гітари замінені відповідними їм рядами сенсорних датчиків. На відміну від класичної електрогітари Misa Digital простіше освоїти, але в той же час, вона дає набагато більше можливостей. Міѕа має потужний процесор і працює на операційній системі Linux.

Аналогів подібній гітарі немає. Поки що це ексклюзив. Можливості її безмежні. Вона може відтворювати як акустичний звук класичної гітари, так і наслідувати важке рок-звучання.

 


Але все-таки в першу чергу Misa Digital призначена для створення електронної музики. Після дотику до дисплею відбувається генерація звуку в залежності від заданих параметрів і затиснутих ладів. Одна з особливостей – нескінченний сустейн, для появи якого достатньо тримати палець на екрані після витягання звуку.

Загалом, «відірватися» на Misa Digital можна від душі. Тепер трохи детальніше про технічні характеристики. Сенсорний дисплей, виконує функцію струн, має діагональ 21 дюйм. В програмне забезпечення гітари закладена широка база вихідних звуків, які виходять при дотику до сенсорних датчиків на грифі або до самого дисплею. Якщо ви володієте навичками програмування, то зможете самостійно змінювати і доповнювати звуки, розробники залишають таку можливість.

 

estedeco.ru


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com