тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дзеркало для віртуального макіяжу ModiFace Mirror

Встановлене у минулому році в міланському магазині косметики Sephora дзеркало доповненої реальності від ModiFace привернуло чимало уваги, і допомогло підібрати косметичні засоби сотням жінок: виконуючи основне своє призначення, яке полягало у віртуальному нанесенні на обличчя користувачки обраної косметики – зазначеного нею кольору, того або іншого бренду...

 

Зробити це можна було в режимі реального часу, а обличчя відображалося на екрані за допомогою вбудованої камери. Пройшло зовсім небагато часу – і технологія віртуального макіяжу ModiFace стала доступна всім бажаючим. Як бутікам, які продають засоби для макіяжу, так і приватним користувачам за певну плату: за набір ModiFace Mirror на сайті розробників просять $2000.

До речі, Веб-студия WeiweB теж пропонує корисні мобільні додатки, а також створення сайтів любої складності і тематики, плюс їх комплексну ефективну розкрутку.

Що ж у нього входить і які можливості забезпечує оригінальне "чарівне дзеркало"? Пропонований приватним користувачам комплект ModiFace Mirror включає в себе: компактний і потужний 9,7-дюймовий планшет iPad Air 2, екран з камерою який і забезпечє власне функції "віртуального дзеркала"; чохол-підставка під планшет, що дозволяє зручно розташувати гаджет на столі; встановлені в пам'ять планшета програми: для вибору віртуального макіяжу і зачіски (Makeup+Hair) і для антивікового догляду за шкірою (Skin Care/Anti-Aging).Сам додаток і складає у даному випадку головну цінність і вартість комплекта. Так, у функції програми для "примірки на себе" тих або інших косметичних засобів входить:

- Вибір і нанесення на своє електронне відображення на дисплеї планшета одного або декількох засобів для макіяжу, зібраних у "бібліотеці" додатка, випущених відомими брендами.

- Різні відтінки і марки тіней, пудри, помади, іншої косметики від Maybelline і Max Factor, Clinique, l'oréal та інших компаній – як вони будуть поєднуватися саме з вашим кольором шкіри і очей, дозволяє оцінити диво-дзеркало.

- "Приміряти" за годину десятки різних відтінків та не "мучити" шкіру їх реальною дією і видаленням.

- Внести в існуючу бібліотеку нові відтінки і марки косметики. Для цього потрібний засіб у відкритому вигляді і при хорошому освітленні треба піднести до камери планшета – і після зйомки заповнити його назву.

- Можна приміряти самій і поділитися з подругами.

- Робити "примірку" косметики в русі – у режимі реального часу або в режимі фото, зафіксувавши обличчя в потрібному ракурсі.

- Крім макіяжу "приміряти" і різні варіанти зачіски: короткі або довгі волосся, відмінного кольору, пишноти і т. п. Виступаючи в ролі віртуального стиліста-іміджмейкера.

Схожі функції і має додаток для антивікового догляду. Він дозволяє оцінити можливий ефект від застосування омолоджуючих програм, що передбачають використання відомих комплексів.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com