тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Microsoft і Google оплатять навчання 100 млн школярів програмуванню

У Всесвітній мережі на початку поточного року стартувала кампанія зі збору коштів на запуск освітньої програми по навчанню 100 млн школярів по всьому світу основам програмування. Ініціативу вже підтримали Google і Microsoft, а також особисто Білл Гейтс (Bill Gates) і засновник професійної соцмережі LinkedIn Рід Хоффман (Reid Hoffman)...

 

Корпорації пообіцяли вкласти в даний проект стільки ж грошей, скільки вдасться зібрати всім користувачам. Учням з усього світу дадуть можливість пройти базовий курс з основ програмування Hour of Code. Матеріали даної програми вже перекладено на 30 мов світу.

Зараз для проведення такого курсу потрібно підготувати 10 тисяч вчителів інформатики для початкових класів, 500 – для середніх і ще 200 – для старших. Кампанія по збору коштів триватиме до 14 грудня 2014 року. Поки що на цю задачу вдалося зібрати $73 тисячі, а в цілому для реалізації ініціативи потрібно $5 млн.

Найбільші компанії Кремнієвої долини почали підшукувати собі стажерів серед учнів і випускників американських шкіл, заполучаючи в штат, таким чином, кращі кадри вже в юності. Подготовка к ЕГЭ по русскому языку допоможе молоді пробитися в елітну когорту ІТ-спеціалістів. Новий раунд битви технологічних компаній за перспективних співробітників переходить в старшу школу – IT-гіганти заманюють до себе 15-17-річних старшокласників.

А тим часом, уряд Фінляндії ухвалив рішення відмовитися у школах від обов'язкового вивчення каліграфії. Як відомо, вводити текст з клавіатури швидше, ніж писати від руки. Багато хто сьогодні може навіть друкувати на смартфоні оперативніше, ніж писати вручну. При цьому смартфон і комп'ютер завжди під рукою, а от ручка і папір стрімко переходять у розряд «мертвих». Замість ручок, першокласникам будуть видавати клавіатури – діти у школах почнуть вивчати швидкісний набір тексту і сліпий метод друку.

Рішення набирає чинності з 2016 навчального року.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com