тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Коктейль Aurora: північне сяйво у бокалі

Зовсім недавно ми розповідали про алкогольні кекси – нове захоплення британських гурманів, які суміщають таким чином вживання улюблених коктейлів і ласощі смачною випічкою. На щастя, не усі вибирають такий дивовижний варіант прийому алкогольних напоїв...

 


Мы вам расскажем, как правильно делать коктейль мохито, а еще вы узнаете историю его происхождения.


 

 

Більше того, крім звичних і всім відомих рецептів фахівці регулярно винаходять нові. Приміром, такі як коктейль Aurora «Jungle Juice» або «Сік джунглів», що світяться і переливається у темряві різними відтінками в ультрафіолетовій підсвічуванню.

Незвичайний рецепт ефектного алкогольного коктейлю ще в минулому році представили майстри креативу з американської молодіжної компанії Campus Companion Party Lab. Вони займаються якраз створенням нестандартних рішень для студентських – кампусовських, вечірок, коктейль, що світиться в ультрафіолеті можна назвати саме таким рішенням.

Власне, переливається алкогольна рідина всього двома відтінками – рожевим і блакитним, включаючи їх похідні. Відтінками Північного сяйва або Aurora Borealis. Відбувається це за рахунок декількох незвичайних інгредієнтів.

У число таких інгредієнтів увійшов склад для коктейлів Roses Mojito Passion (Рожевий мохіто пешн), що сам по собі світиться в темряві відтінками рожевого, а також тонік Canada dry, світиться блакитним кольором.Власне, представлений винахідниками рецепт виглядає так: Слід взяти

– 2 літра джина або горілки

– 9 літрів тоніка Canada dry

– 3-4 пляшки Roses Mojito Passion або 3-4 банки фруктового концентрату Pink-Lemonade

– лід у вигляді кристалів або звичайних кубиків.

Злегка, не надто ретельно, змішати всі рідини перед початком вечірки (подачі на стіл). І додати лід вже в розлитий в келихи напій.

Винахідники незвичайного коктейлю обіцяють, що, слідуючи нескладним рецептом, можна отримати оригінальний напій, що світиться в темряві – в променях ультрафіолетової підсвічування, відтінками Північного сяйва. Перевірити це можна, звичайно, лише маючи необхідні інгредієнти.

 


Красивые и функциональные прихожие вы можете заказать в магазине Dekor-Mebli


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com