тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стала відома дата пересадки голови російського програміста

Стало відомо, що унікальну операцію по пересадці голови росіянина Валерія Спірідонова проведуть скоріш за все у грудні 2017 року. Щоб закінчити всі наукові розрахунки і обміркувати деталі майбутньої операції вистачить двох років, вважає італійський хірург Канаверо...

 

 

Операція триватиме не менше 36 годин, для її проведення потрібно $15 млн. Асистувати італійцеві, який має намір провести першу у світі трансплантацію голови, китайський лікар Рен Сяопін. У загальній складності в операції буде задіяно до 150 фахівців.

В ході цього безпрецедентного в історії людства наукового експеременту кровоносні судини голови та донорського тіла з'єднають з допомогою трубок, а кінці спинного мозку "склеять" спеціальним складом. Після цього пацієнтові доведеться пробути в штучній комі приблизно чотири тижні, за цей час організм зміцніє. Нові нервові зв'язки будуть стимулювати з допомогою вживлених електродів.

В ході операції потрібно охолодити голову Спірідонова і тіло донора, щоб їх клітини змогли вижити без кисню. За словами Серджо Канаверо, робота увінчається успіхом, якщо вдасться з'єднати спинний мозок з нервовими закінченнями. Тоді імунна система не відторгне голову і організм почне сприймати всі частини тіла як єдине ціле.


Російський програміст Велерій Спиридонов, який страждає невиліковною спінальної атрофією і погодився на унікальну операцію, розповів, що перебуває в стані приємного нетерпіння. "Коли я зрозумів, що можу взяти участь у такому масштабному і важливій справі, у мене не залишилося жодних сумнівів, і я став працювати в цьому напрямку. Все, що я відчуваю зараз, - це приємне нетерпіння, наче я готувався до чогось дуже важливого все своє життя, і зараз це починає відбуватися", - поділився він.

31-річний Валерій Спиридонов страждає від синдрому Вердинга-Хофмана. Ця важка форма м'язової атрофії, від якої зазвичай вмирають ще в підлітковому віці. Тим не менш росіянин вижив, здобув освіту і професію, а тепер готовий ризикнути, щоб обзавестися здоровим тілом. В наукових колах немає єдиної думки про те, чи можлива така операція в реальності.

 


А вот полезная информация для вебмастеров. Вы узнаете, что такоесемантическое ядро сайта, его функция, технологии составления и оптимизации для целей поискового продвижения.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com