тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Synergy Thrislington: 10-поверховий будинок за 48 годин

Будівництво — це така сфера промисловості, де нічого не робиться швидко. Великі будівлі будуються за кілька років, а то й десятиліть, якщо трапляються перебої з фінансуванням. Але бувають і унікальні випадки, коли, приміром, 10-поверховий будинок зводиться всього за 48 годин!..

 


Чтобы оперативно обнаружить источник поломки вибротрамбовки, и своевременно устранить его, советую обратится в компанию «Арендабуд». Здесь же вы сможете на самых выгодных условиях арендовать данное и другое современное строительное оборудование.


 

Такий випадок стався в листопаді в індійському місті Чандігарх, де компанія Synergy Thrislington в рекордні терміни звела десятиповерховий будинок. Якщо бути більш точними, то на весь процес будівництва у неї пішло всього дві доби!

Звичайно, цьому посприяв тривалий період підготовки, під час якого на заводах Чандігарх було створено 200 тонн сталевих конструкцій, а також безліч панелей, яким судилося незабаром стати частинами одного з найбільш швидко зведених багатоповерхових будівель на планеті. Причому, в даному випадку, швидко — це не значить ненадійно. Будівля це пройшов всі експертизи (у тому числі, і тест на сейсмостійкість) і успішно прийнято в експлуатацію державною комісією.


Директор компанії Synergy Thrislington розповідає, що ідея створення технології надшвидкісного будівництва будівель народилася у нього в той момент, коли він втомився від здавався нескінченним дворічного зведення його невеликого приватного будинку. Під час цього процесу будівельникам то й справа не вистачало якихось матеріалів, вони страждали через відсутність нормальної інженерної і транспортної інфраструктури. А тому, на думку директора Synergy Thrislington, ключ до швидкого будівництва навіть найвищих і складних споруд, - це саме ретельна підготовка інфраструктури.

При вдалому виконанні цієї умови сам процес зведення будинків перетвориться на формальність. Приклад тому — десятиповерховий будинок, вибудувана в Чандигархе всього за 48 годин. Причому, за перші 6 годин вже були зведені перші три поверхи будівлі, за 24 години — 7 поверхів, а за 48 годин ця споруда вже стояло з зовнішньою і внутрішньою обробкою.

Звичайно, це індійське досягнення не зрівняється з будівництвом 30-поверхового готелю Ark Hotel всього за 15 діб, що стався в Китаї в грудні 2011 року, але темпи все одно приголомшливі!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com