тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Щорічно хакери наносять збиток в $400 млрд

Нещодавно спеціалісти Центру стратегічних і міжнародних досліджень проволили комплексний моніторинг, в результаті якого було встановлено, що на сьогоднішній день загальний збиток від хакерських атак досягає $400 млрд в рік...

 

 

За даними дослідження Центру майже половина всіх кібернетичних зловмисників локалізується на території трьох країн: США, Китай і Німеччину. Разом вони втрачають $200 млрд щорічно через активність хакерів. Ще $200 млрд припадає на країни третього світу, включаючи Росію, Україну, країни СНД, Євросоюзу та Південну Америку.

Збиток виражається у зниженні валового внутрішнього продукту. Коментуючи результати дослідження, аналітики відзначають, що варіанти розрахунку збитку можуть відрізнятися. Залежно від використовуваного методу, сумарний світовий збиток варіюється від $375 млрд до $575 млрд. Тим не менш, навіть менша з цих цифр перевищує національний доход більшості країн. Експерти впевнені, що уряди і компанії недооцінюють шкоду, яку завдає діяльність кіберзлочинців.

А тим часом по Австралії прокотилася справжня епідемія віддалених хакерських атак на мобільні пристрої виробництва компанії Apple. Хакери дистанційно блокують смартфони iPhone, планшети iPad та комп'ютери Mac, погрожуючи стерти з них усі дані користувача. За відновлення доступу до пристроїв зловмисники вимагають перерахувати їм гроші.

Атака на мобільний пристрій відбувається дуже несподівано: сама по собі включається блокування, після чого з'являється повідомлення: «Зламано Олегом Плиссом», і вимога негайно перерахувати $100 на рахунок в PayPal. За попередніми даними, для блокування «яблучних» пристроїв хакери використовують функцію Find My Phone в iCloud. Причиною атаки міг стати витік паролів з хмарного сервісу, вразливість в месенджері iMessage або критична уразливість, пов'язана з перевіркою підключень по зашифрованому протоколу SSL.

 


О деятельности юридической компании"Алариус Консалтинг" читайте на страницах сайта http://www.taxguide.ru. Многолетний опыт, профессионализм, полная конфиденциальность, индивидуальный комплексный подход позвоялют оперативно и эффективно решить все поставленные вопросы в области налогового и финансового права.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com