тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найдорожчий домашній кінотеатр: Kipnis Studio Standard

Яку сумму ви готові витратити на облаштування власної телевізійної кімнати (звичайно ж, якщо не відчуваєте дефіциту фінансів)? Три-чотири тисячі доларів, а може хтось і до десяти дотягнув? У будь-якому разі менше, ніж музичний продюсер Джеремі Кіпніс (Jeremy Kipnis), який вклав у це діло... 6 мільйонів доларів! За таку "скромну" суму вийшов вельми очманілий значний список мультимедіа обладнання.

 


Рекорд був поставлений в далекому 2008 році, але досі ніхто не побив. Втім, для того, щоб викласти таку сумму за домашній кінотеатр, потрібна надзвичайно сильна мотивація. Цінність цього "ансамблю апаратури" не стільки в зображенні, скільки в звуці - адже Джеремі Кипни, власник рекордсмена, є музичним продюсером, так що положення, так би мовити, зобов'язує, а гроші дозволяють. До речі, на сайті sintez-audio.ru/ ви можете придбати сучасне акустичне і світлове сценічне обладнання відомих світових брендів.

 


Кіно, в сенсі зображення, формується професійним відеопроектором Соні SRX від-S110 з дозволом 4096 на 2160 пікселів і екраном Стюарт Snowmatte 1.0 посилення лабораторного класу кінематографічних розміром 6 × 3,3 метра.

Щоб настільки дороге обладнання використовувалося з повною віддачею, потрібні не менш якісні комплектуючі, а саме: відеоплеєр Sony BDP-S1 Blu-ray Player, Toshiba HD-XA1 HD DVD Player with SATA Drive (72 HDTV Hours Total) з плеєрами Mark Levinson N° 51 DVD/CD Media Player, HLD-X0 Hi-Vision HDTV MUSE Laserdisc Player,VC HMDH-5U D-VHS recorder.

Звук виходить з таких гаджетів (не думаю, що хтось у тому всьому хоч трохи розуміється, але тим не менше):

- Snell 1800 THX Music & Cinema Reference Subwoofers (16 шт.)

- Snell THX Music & Cinema Reference Towers (8 шт.)

- MuRata ES103A Super Tweeters (10 шт.)

- Snell THX Music & Cinema Reference LCR-2800 Center-Channel Speakers (3 шт.).

Власне все, цей комплекс і варто шуканих 6 мільйонів доларів.   Переконається, що це все правда, можна на сайті продюсера kipnis-studios.com. Верхня права іконка служить для переходу на сторінку найдорожчого кінотеатру, де, крім іншого, написано, що рекорд зареєстрований Книгою Рекордів Гіннеса.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com