тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумний шолом для екстремалів став рекордсменом за кількістю «наворотів»

Новий смарт-шолом, представлений на виставці CES-2015, за кількістю електронних «примочок» може дати фору всім раннім версіям. Призначений шолом в першу чергу для екстремалів, але чудово підійде і тим, хто любить просто прогулятися по вулиці, слухаючи улюблену музику...

 

 

Шолом Nand Logic, існуючий поки тільки у вигляді прототипу, був створений на основі багатоядерної SoC. System-on-a-Chip, система на одному напівпровідниковому кристалі з функціями цілого пристрою. У Nand Logic's інтегровані акселерометр, гіроскоп, датчик освітленості, модуль Bluetooth, модуль GPS, а також датчики температури і вологості.Шолом має фронтальну HD відеокамеру для запису кадрів від першої особи на вбудовану карту SD. Є в шоломі і задня камера, кадри з якої знадобляться, якщо виникне необхідність звернення в страхову компанію. Використовуючи алгоритм відстеження об'єктів, дві камери можуть бути використані для того, щоб спостерігати за об'єктами навколо спортсмена. Якщо програмне забезпечення визначає, що зіткнення неминуче, у вбудованих стереодинаміках шолома прозвучить сигнал, а візуальна система подасть сигнал миготінням світлодіодів у полі периферійного зору.

Використовуючи GPS, акселерометр і гіроскоп, шолом встановлює місцезнаходження в тривимірному просторі. Крім того, датчик освітленості визначає, коли стає темно і потрібно увімкнути вбудовані світлодіодні фари. Коли датчики температури і вологості помітять, що всередині шолома стало дуже тепло і волого, автоматично включиться вбудований вентилятор.

Для ізоляції від зайвого шуму зовнішній призначений зовнішній мікрофон, фільтруючий такі відволікаючі звуки, як шум двигунів або вітер. При цьому власник шолома обов'язково отримає повідомлення про такі потрібні звуки як гудок автомобіля або сирена.

Смарт-шолом Nand Logic може взаємодіяти зі смартфоном через Bluetooth користувача, дозволяючи здійснювати дзвінки, приймати виклики і слухати музику. Розробники планують провести збір коштів на свій проект на одному з краудфандингових майданчиків і вже цього літа запустити шолом у виробництво. Орієнтовна ціна шолома складе $500.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com