тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Диво–маркер скопіює будь-який колір

Чарівне чорнило, в прямому сенсі слова, розробили інженери з Каліфорнії. Вони створили маркер Scribble, який здатний запам'ятовувати кольори будь-яких навколишніх предметів і живих істот, а далі відтворювати ці кольори на папері або сенсорному екрані. Розумний маркер буває двох типів: Scribble Ink (малює на звичайному папері) і Scribble Stylus (призначений для роботи з сенсорними екранами)...

 

 


Отож нещодавно на відомій краудфандинговій платформі Kickstarter почалася акція зі збору грошей для просування цього винаходу. Пристрої Scribble мало відрізняються від звичайних маркерів, але кожен із них оснащено процесором, кольоровим сканером, пам'яттю об'ємом 1 гігабайт, якої вистачить для зберігання приблизно 100 тисяч зразків, акумулятором, а також роз'ємом MicroUSB. Крім того, для кожного з пристроїв пропонуються набори наконечників, які дозволяють варіювати товщину ліній.

Маркер для паперу Scribble Ink додатково оснащений набором картриджів з чорнилом, подібно звичайному струйному принтеру. Також розробники представили спеціальний мобільний додаток для операційних систем iOS, Android і Windows Phone за допомогою якого можна зберігати зразки кольорів і створювати власні відтінки. Обмін даними між додатком і пристроєм Scribble відбувається за допомогою Bluetooth.


За задумом творців, Scribble Ink і Scribble Stylus знадобляться як дітям, замінивши їм величезні набори фломастерів, так і всім тим, хто професійно працює з кольором: дизайнерам і художникам. При цьому важливий і екологічний аспект – використання пристроїв Scribble дозволить знизити потребу в звичайних маркерах, а значить, їх доведеться менше викидати.

Зараз під час розкрутки продукту на сайті Kickstarter, спонсори проекту можуть придбати Scribble Stylus за ціною від 64 доларів, а Scribble Ink – за 119 доларів. Ціна комплекту, що складається з двох пристроїв, додаткового картриджа з чорнилом і набору наконечників, становить 295 доларів. Перші маркери Scribble дійдуть до своїх покупців в кінці поточного року.

 


Для хорошей расскрутки сайта, и его монетизации требуется качественный контент. Где же взять хорошо читаемые, полезные и интересные целевой аудитории тексты? Ответ прост – сотрудничество с сервисом iforget.ru, ибо здесь задействованы лучшие копирайтеры. А здесь http://iforget.ru/price/ вы узнаете о всех деталях и стоимости услуги.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com