тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Туалетна кімната для любителів гострих відчуттів

Стараннями сучасних дизайнерів створюються найбільш оригінальні, яскраві і незвичайні інтер'єри. Вражаючі уяву грою світла і простору, класикою або екзотикою аксесуарів, застосовуваних для оформлення офісів і житлових приміщень. Однак іноді можна зустріти рішення, що балансують на межі розуму і ексцентричності...

 

 

Як у випадку з дизайном туалетної кімнати в шикарному пентхаузі в мексиканському містечку Гвадалахара (Guadalajara, Mexico). А саме – з оформленням підлоги прозорими матеріалами в досить незвичному варіанті.

Особливістю туалетної кімнати пентхаузу, розташованого на 15-му поверсі будівлі, є те, що вона знаходиться над занедбаною шахтою ліфта. І прозора підлога, в поєднанні з підсвічуванням шахти, відкриває відмінний огляд на глибину всіх п'ятнадцяти поверхів.


Дизайнером приміщення, яке здатне легко стати найстрашнішим кошмаром для людей, які бояться висоти, є мексиканський оформлювач Хернандес Сілва (Hernandez Silva).

За його словами, концепція оригінального рішення прийшла зовсім випадково: план пентхауса вийшов таким, що туалетна кімната розміщувалась якраз над занедбаною – давно невикористовуваної, шахтою ліфта. І дизайнер обіграв її «універсальної модуляцією простору, з прекрасним поглядом на прозорість і простоту матеріалів.»

 


Якщо вам потрібна якісна оригінальна плитка для ванної, раджу ознайомитись з чудовим асортиментом, котрий пропонує інтернет-магазин santehbud.com.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com