тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Suitsy, або діловий костюм-комбінезон для лінивих

Чи можлива революція в сфері ділового чоловічого одягу? Чи можна кардинально удосконалити строгий костюм так, щоб він став зручнішим, простішим в повсякденному носінні і обслуговуванні? Американський винахідник, дизайнер і просто дивак Джессі Херцог (Jesse Herzog) відповів на це питання позитивно. І представив любителям «спрощених» варіантів одягу незвичайний Suitsy: комбінезон, що дозволяє власникові виглядати, немов у повноцінному костюмі і відчувати себе при цьому комфортно, як у піжамі...

 

 

Дійсно, комфорт і стиль – це дві найнеобхідніші складові сучасної чоловічої моди. А які зараз тенденції у чоловічій fashion-індустрії, популярні і очікувані модні тренди ви дізнаєтесь на сторінках популярного видання для чоловіків MENSWORLD. А ще тут ви знайдете найсвіжіші автоновини, корисні і цікаві статті на тему розваг, правильного харчування і здорового способу життя, сексу, психології міжособистісних відносин, кар"єрного росту і всього іншого, що цікавить справжнього мужчину.

 


 

Як відомо, суворий чоловічий костюм складається з декількох компонентів. З власне штанів і піджака, ретельно відпрасованої сорочки з коміром та манжетами, жилетки – в залежності від певного дрес коду і смаку. Доповнюють його зазвичай ремінь, краватка, нижня білизна та інші аксесуари.

Джессі ж вирішив, що всього перерахованого – занадто багато. І «скоротив» першу частину (сорочку, брюки і піджак) до єдиного наряду, перетворивши їх на подобу комбінезона. Сорочка в Suitsy об'єднана з піджаком, а також з брюками в області талії. І позбавлена рукавів: визираючі білі манжети є декоративними і підшиті до рукавів піджака окремо. Гудзики на сорочці – також декорація: майстер вирішив, що застібатися на «блискавку» значно швидше і простіше, ніж возитися з дрібними ґудзиками.


Таким чином, якщо приловчится швидко одягати костюм-комбінезон Suitsy, можна заощадити кілька хвилин. А якщо доповнити його ременем і краваткою – ділове вбрання практично нічим не буде відрізнятися від будь-якого іншого. Хіба що влітку в ньому буде менш спекотно, за рахунок відсутності рукавів сорочки.

Свою ідею Джессі Херцог назвав революцією в сфері одягу для сучасного джентльмена. І виставив її на голосування на ресурсі BetaBrand. Якщо незвичайний чоловічий бізнес-костюм набере велику кількість голосів потенційних покупців, у його виробництво будуть вкладені інвесторами кошти – і наряд незабаром може з'явитися на прилавках магазинів.

Судячи з проміжними результатами, шанси на це достатньо високі.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com