тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Інвалідна коляска, яка долає любі перешкоди

Люди з обмеженими можливостями мріють в першу чергу про можливість самостійного пересування. І цю можливість їм дарує нова американська розробка – коляска з електромотором, для якої практично нема перепон...

 

 

Іноді в житті трапляється так, що природа або обставини обмежують фізичні можливості людини. Так, інваліди-візочники, яких у будь-якій країні більш ніж достатньо, щоб відчувати себе комфортно, повинні мати особливі умови життя. Але, на жаль, навіть у сучасних містах далеко не завжди ці люди можуть розраховувати на особливі умови. Вирішити цю проблему покликаний проект Scalevo, розроблений групою американських інженерів.


У XXI столітті вже досить складно здивувати когось елекровізками. Але Scalevo – це не просто інвалідний візок з електроприводом, це транспортний засіб, що самостійно долає різноманітні міські перешкоди. Американську коляску не зупинять ні уступи, ні бордюри, ні сход, а людині при їх подоланні не доведеться докладати будь-яких додаткових зусиль.

Щоб впоратися з непростим завданням, крім основної пари коліс, коляска Scalevo обладнана гусеницями. Коли необхідно подолати бордюр, інвалід, який їде у колясці, просто задіює альтернативний режим. Гусениці опустяться між коліс, піднімуть коляску і допоможуть піднятися на складну ділянку. При цьому в більшості випадків доведеться рухатися вперед спиною, але все ж це вже набагато краще, ніж ніяк.

Коли коляска долає небезпечний уступ і кут між поверхнею і гусеницями сильно зростає, коляска опускає спеціальні «ніжки» які підстрахують людину.


 


В нелегкой жизни больных и престарелых людей особое значение имеет качественный патронаж, а опытные, чуткие, заботливые сиделки и патронажные сестры из службы "Соната-Патронаж" окажут всестороннюю квалифицированную помощь этой категории граждан.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com