тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Австралії встановлено новий рекорд: з однієї вівці зістригли 40 кг вовни

"Не стрижи мене поки, дам я шерсті два мішка", - згадується англійська дитяча пісенька. Барану Крісу шість років. Сам він - баран невеликий, але дуже сильний, адже на собі носив вовни на 40 кілограмів...

 

 

Раніше рекордсменом за кількістю шерсті вважався баран Шрек, але його рекорд був 27 кілограмів - у півтора рази менше, ніж досягнення Кріса. Як Кріс дійшов до такого "волохатого" життя? Не подумайте, що це хазяйський недогляд або бажання фермерів заробити і прославитися. Справа в тому, що Кріс втік з ферми в передмісті Канберри, де овець регулярно стрижуть, і два роки жив сам по собі. Ось і обріс. Прикольно виглядає баранчик.

До речі, на сайті http://zonamem.ru ви знайдете багато веселих демотиваторів, коміксів, мемів, красивих і прикольних фото. Заходьте, позитиву тут хоч відбавляй!


Величезного барана бачили багато в окрузі, але зловити його не міг ніхто, Кріс моментально тікав при вигляді людей. І все ж зоозахисники з'ясували, де мешкає вовняної утікач, і в кінці кінців таки зловили Кріса.

Оглянувши барана, ветеринари дуже здивувалися, що він вижив. З такими наростами вовни (товщиною в 47 сантиметрів) тварині було важко пересуватися. Більше години у два підходи чотириразовий чемпіон Австралії по стрижці овець справлявся зі своїм завданням - позбавити Кріса від величезної шуби. І це при тому, що зазвичай на стрижку вівці йде не більше 5 хвилин.

 


Австралійські "перукарі" досить частенько влаштовують змагання на фермах, хто швидше підстриже вівцю. 3-5 хвилин - ось нормальний час! Але не для шуби Кріса. Бідному тварині навіть довелося дати знеболююче, щоб баран легше переніс тяжку стрижку. Після процедури баранець легко підвівся, його було не впізнати! А фермери зважили шубку - 40 кілограмів! Якість вовни, звичайно, так собі, адже два роки баран ростив і псувала її в диких умовах. Але все-таки, можливо, це рекорд, що заслуговує Книги Гіннесса.

 

А це попередній рекордсмен, баран Шрек. Він теж був утік з ферми, тому і так заріс.


 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com