тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Стіл-трансформер від Studio NL для роботи і відпочинку

У прагненні до успішної кар'єри і високої зарплати співробітникам офісів найчастіше доводиться проводити багато часу на робочому місці, затримуючись там вечорами. Іноді настільки, що повертатися додому вже немає ніякого сенсу – якщо наступний день також є робочим...

 

 

І добре, якщо в офісі на такий випадок передбачений диван, кушетка або хоча б розкладачка, чи якась офисная мебель дешево на якій можна відпочити і поспати кілька годин. А якщо їх немає? Оригінальним виходом у цій ситуації здатна стати меблева конструкція від дизайнерів грецької студії Studio NL, що представляє собою офісний стіл-трансформер.

 


Він дозволяє комфортно відчувати себе за роботою протягом дня, і не менш комфортно відпочивати в зручний для себе час, не використовуючи для цього додаткових спальних місць. Розроблене дизайнером Атанасія Левадиту (Athanasia Leivaditou), конструктивне рішення передбачає зручну широку стільницю, на якій легко розміститься комп'ютер, ноутбук, потрібні папки з документами та канцелярське приладдя.

 


Секретом ж столу трансформера Transforming Desk є можливість скласти всередину – туди, де у сидячої людини розташовуються ноги, зовнішню стінку з закріпленими на ній матрацом та подушкою перетворивши її в місце для відпочинку. Для подушки також передбачено ще одне, окреме, рішення: відкидна бокова частина столу, переміщувана в похиле положення і закріплюється за допомогою міцних ланцюгів.

Протилежна бічна частина також несе функціональне навантаження: на ній дизайнери закріпили невеликий телевізор, що дозволяє подивитися улюблений серіал, телешоу, будь-яку іншу передачу, комфортно відпочиваючи.

Оригінальна конструкція столу може бути корисною як для тих, хто іноді ночує на роботі, так і для співробітників, керівництво якого дозволяє влаштовувати сієсту і відпочивати вдень – адже навіть півгодинна сон в обідній час здатний значно підвищити працездатність людей певного складу. Втім, тим, хто живе в крихітній квартирі з невеликою житловою площею стіл-трансформер теж може згодитися.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com