тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Веселий офіс Happy Rizzi House в похмурому місті Брюнсвіг

Яким ви уявляєте собі сучасний офісний центр? Багато хто з нас у відповідь на це питання без заминки змалюють нудний багатоповерховий будинок з однотипними приміщеннями, пофарбований, як правило, у безликі відтінки кольорів, і з похмурими працівниками, що поспішають якомога швидше піти додому...

 

 

У переважній більшості випадків так і є, але існують і приємні оку винятки – як, наприклад, «Щасливий Дім Різзі» (Happy Rizzi House), побудований в німецькому містечку Брюнсвіг (Braunschweig). Вже де-де, а тут офісні працівники просто зобов'язані відчувати себе щасливими, адже працювати в такому барвистому місці – одне задоволення!

 


 

Незвичайний будинок в мультяшному стилі було зведено в історичному центрі міста в 2000 році, і своєю появою відразу ж викликав у місцевих жителів немало суперечок і пересудів. Ще б – адже яскраві фарби і «несерйозний» екстер'єр цієї споруди ніяк не гармоніювали зі статечним і суворим іміджем Брюнсвіга, відомого своїми консервативними старовинними будівлями.

Тим не менш, через чотирнадцять років після своєї появи будинок залишається на своєму місці, і навіть є своєрідним орієнтиром, який відокремлює історичну частину міста від сучасних кварталів. А дякувати за таку яскраву і веселе будівлю в місті слід американському поп-арт-художникові Джеймсу Різзі, ім'ям якого і був названий будинок.

У співавторстві з архітектором Конрадом Клостером і власником художньої галереї Олафом Яшке він і створив незвичайний проект, який був реалізований протягом двох років. Happy Rizzi House став одним з наймасштабніших проектів шалено талановиту Джеймса Різзі, який, на жаль, помер у 2011 році.


Сьогодні «Щасливий Дім Різзі» є не тільки головною визначною пам'яткою Брюнсвіга, але і одним з найбільш престижних офісних будівель у місті – зняти приміщення саме в цьому будинку тепер прагнуть багато компанії. А барвисті фасади і веселі пики на стінах будинку вже давно полюбилися місцевим жителям, тому навряд чи у цього сучасного архітектурного дива залишилися хоч якісь недоброзичливці.

 

переезд офиса


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com