тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Суд Італії оштрафував Google на €1 млн за знімки з перехожими на Street View

Італійський суд зобов'язав корпорацію Google виплатити штраф у розмірі €1 млн за роботу сервісу Street View...

 

 

Як з'ясувалося, зйомки панорамних видів, які проводилися в Італії, порушували законодавство цієї країни: фотографуючи для Street View Google не повідомила про цей факт, і перехожі не могли самостійно вирішувати, чи хочуть вони потрапити в кадр, чи ні. Коли знімки виявилися на сервері, жителі Італії почали масово подавати Google судові позови, протестуючи проти наявності їх на зображеннях Street View.

Корпорації не залишалося нічого іншого, крім як погодитися на виплату штрафу. Що не кажіть, а судитися з таким гігантом - досить складна справа, і для цього потрібно залучати професійних юристів, а ось тут http://law-office.com.ua/grazhdanskie-spory/ ви зможете звязатись з хорошим юристом по цивільним справам у Києві.

До речі, в грудні 2013 року корпорація Google запустила сервіс, який дозволяє кожному фотографу створювати свої власні віртуальні тури Street View. За допомогою нового сервісу будь-який користувач, що вміє обходитися з цифровою камерою, може зробити кілька панорамних зображень, після чого ці фотографії будуть з'єднані разом і сформують віртуальний тур.

Відразу ж після публікації вони з'являться в Google Maps, і користувачі зможуть вивчати їх в режимі Street View. Представники Google відзначають, що вони будуть раді побачити безліч нових віртуальних турів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com