тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бюстгальтер з електрошоком від Маниши Мохан

Насильство над жінками, на жаль, залишається поширеним явищем в деяких країнах. Однією з них, що має в цьому плані сумнівний рекорд, є Індія...

 

 

В той же час як індійські правоохоронці, так і талановиті розробники намагаються вживати заходів для викорінення насильства над жінками в країні. Перші приймають все більш жорсткі закони, другі – створюють корисні допоміжні пристрої у сфері безпеки. Одним з прикладів такого пристрою став оригінальний бюстгальтер з системою електрошоку.

Розроблений цей пристрій 22-річною Манішею Мохан (Manisha Mohan), що одержує професію інженера, разом з двома однокурсниками. Міцний і легкий, досить зручний – за словами дівчат, які тестували аксесуар, бюстгальтер наділили датчиком тиску, підключеним до електроланцюга. У свою чергу електроланцюг здатний видавати на поверхню, при сильному і різкому тиску на нього напругу в 3800 кіловольт.

За словами розробників, напруга не завдасть відчутного збитку для здоров'я зловмисника, але на деякий час виведе його з ладу – залишивши, як мінімум, опік на руці. І дасть дівчатам час відреагувати на напад, врятувавшись втечею або зробивши інші дії.

Крім системи електрошоку незвичайний бюстгальтер також оснащений модулями GPS і GSM, завдяки яким – в разі небезпеки, в екстрені служби і рідним будуть відправлені повідомлення з проханням про допомогу і координатами місцезнаходження.


Ставши частиною колекції Society Harnessing Equipment, назву якої можна перекласти як «Екіпіровка для соціальної безпеки», бюстгальтер поки існує лише у вигляді декількох дослідних зразків. Втім, попри свою корисну функцію ця білизна не здається придатною для повсякденного використання, набагато краща в цьому плані жіноча білизна оптом в магазині Odejdaopt.

Раніше – трохи більше року тому, в колекції Маніши Мохан були представлені працюючі по тому ж типу труси з електрошоком. Внутрішня частина комплекту виготовлена з токонепровідного матеріалу. Творці запевняють, що слабкий тиск – наприклад, дружні обійми, спрацювання системи не викликають. До того ж, за бажанням, її можна відключити – і включати тоді, коли є безпосередня загроза.

Коли електро-білизна від Маніши Мохан буде запущено у виробництво і скільки, хоча б орієнтовно, буде коштувати, розробники не повідомляють. Можливо, що воно так і залишиться символом, що демонструє бажання індійської дівчини привернути увагу до існуючої в країні проблеми. Тим більше що в індійській глибинці, де відбувається більшість нападів – а люди живуть досить бідно, таке рішення навряд чи знайде велику кількість покупців.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com