тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Табурет Zami Smart оцінить поставу користувача

Хребет – основа опорно-рухового апарату людини, і проблеми з ним критично відбиваються на якості життя аж до втрати загальної рухливості. Враховуючи це, фахівці рекомендують стежити за здоров'ям хребта...

 

Як мінімум, у звичайному житті, періодично робити вправи для гнучкості та дотримуватися правильну поставу. Тим же, кому самостійно стежити за поставою складно і схильність до викривлення хребта вже спостерігається – пропонується використовувати спеціальні допоміжні системи. Будь то універсальна велнес-система Modwells, про яку ми розповідали раніше, або більше вузьконаправлена Zami Smart Stool, анонсована днями інженерами нідерландської стартапу Zami Life.

У буквальному сенсі Zami Smart Stool являє собою "розумну" табуретку, покликану стежити за правильною поставою користувача в той час, який він проводить сидячи. І покращувати цю саму поставу, надаючи дані про досягнення в режимі реального часу через додаток на смартфоні.

Правильно я сиджу? Не відіб'ється поза, що звично приймається протягом довгого робочого дня на моєму здоров'ї негативно? Не зіпсується моя постава? На ці та деякі інші питання і допоможе відповісти електронна система оригінального табурета Zami Smart, здатного замінити стілець за обіднім столом – і офісне крісло за робочим.

Ціна за примірник варіюється від $229 до $269 і вище, залежно від оформлення.


Табурет допомагає тримати поставу, влаштовувати розминку при бажанні в будь-який зручний час, він має ергономічну форму і оригінальну систему датчиків, які за розподілом ваги і тиску на ніжки табурета визначають позу людини, що сидить на ньому і через Bluetooth відправляють дані на додаток, встановлений на смартфоні. Там інформація зіставляється із заздалегідь вказаними даними ваги користувача, деякими іншими показниками. У результаті чого власник може проконтролювати:

- Час, проведений сидячи

- Якість пози (наскільки "правильної" вона є)

- Поведінка під час сидіння на табуреті (спокійно або вовтузячись)

- Витрата калорій під час використання Zami Smart.

Вага "розумного" табурета становить 5,1 кг, розміри 52 х 36 х 51 див. Аксесуар наділений дерев'яними ніжками в трьох варіантах: під бук, горіх або дуб. Завершується кінцевиками з чорної сталі – в які вбудовані датчики. Або, в альтернативному варіанті, ніжки виконані повністю з алюмінію.

 

курсы английского языка Киев Инглиш Прайм


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com