тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Домашні халати для фанатів Зоряних воєн

Незважаючи на те, що домашні та банні халати періодично намагаються виставити одягом несерйозним, в якій і чоловіка з роботи зустрічати негламурно, і з сусідкою поговорити непристойно, їх зручність і практичність давно підтвердили свої позиції. Причому як зарубіжні, так і вітчизняні виробники пропонують масу цікавих моделей чоловічих і жіночих халатів для комфортного домашнього проведення часу...

 

Наприклад для фанатів Зоряних Воєн, всесвітньо відомого серіалу Star Wars один західний виробник текстильних виробів запропонував таку цікаву обновку. Їх увазі пропонуються халати, стилізовані під приналежності відомих героїв культового фільму.Як щодо банного халата штурмовика? Оснащений капюшоном білий з чорним подкладом і чорними ж деталями халат Stormtrooper Star Wars Hooded Bath Robe відтворює в своєму дизайні деталі спорядження штурмовика з Зоряних воєн. Від шолома зі слуховими прорізами до армованого обмундирування, включаючи оздоблення рукавів, пояса і спини.

Вартість банного халата для Зоряного штурмовика на Amazon.com а саме там його найпростіше знайти, становить від 70 до 80 доларів у різних продавців. Дороговато, але як стверджує виробник, у цій колекції використовається тканина махрова для халата найвищого гатунку.

Трохи дешевше від $50 до $62, коштує чоловічий махровий банний халат іншого героя фільму майстра Йоди. Кумедний Star Wars Yoda Costume Bath Robe доповнено вушками, як у смішного інопланетянина, і виконаний у сірому і білому кольорах тканини. У число інших варіантів домашніх халатів в стилі героїв Зоряних воєн, представлених на Amazon, входять дитячі та дорослі халати джедаїв, ситхів, навіть Дарта Вейдера і Дарта Мауле. Якщо добре пошукати, можна знайти і халати у стилі воїнів Галактичної Імперії глибокого чорного кольору з білими емблемами на грудях. Мабуть, кількість пропозицій відповідає попиту покупців?

А як вам подобається ідея банного халата в стилі одного з героїв Зоряних воєн – припустимо, як подарунок фанату серіалу? І купили б ви собі такий халат в незвичайному дизайні, або все ж таки віддаєте перевагу класичному варіанту?Имеется для реализации качественная туркменская ткань махровая для халата разнообразных расцветок по наилучшей стоимости.


 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com