тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Бюстгальтер True Love Test як детектор істинної любові

До першого квітня ще більш ніж достатньо часу, а деякі компанії вже дивують цікавими, оригінальними і, можна сказати, божевільними новинками. Хочете підтвердження? Як щодо бюстгальтера, здатного виступити в якості «доказу істинної любові»?..

 

 

Бюстгальтер з дивною назвою True Love Test був випущений японським виробником білизни — компанією Ravijour, в ознаменування 10-річчя з дня її заснування. І оснащений досить цікавою функцією, що базується на сучасних технологічних розробках.

Описуючи коротко, наділений стильним і досить симпатичним дизайном бра творці оснастили:

- датчиком серцевого ритму, скануючим частоту дихання жінки;

- модулем Bluetooth, що передає дані з датчика на смартфон з попередньо встановленим додатком True Love rate, які обробляють інформацію;

- спеціальною застібкою, розташованою в передній частині, між чашками, і яка автоматично розстібається якщо частота дихання власниці перевищує певну норму (сигнал про це приходить з додатку на смартфоні).

Як можна здогадатися, робота «детектора істинної любові» заснована на тому, що поруч з коханим жіноче серце починає битися частіше, дихання стає глибше і швидше. Як результат — бюстгальтер розстібається, і !..

 


Звичайно, сприймати подібний аксесуар слід не більше, як жартівливу пропозицію. Або частина інтимних ігор, прихованих від сторонніх очей. Принаймні, переважна більшість жінок одразу визнали, що вони ніколи не одягнуть бюстгальтер, здатний розстібатися в самий несподіваний момент.

Між тим, пропонований як «тестер істинної любові» бюстгальтер True Love Test цілком можна купити в японських магазинах нижньої білизни від Ravijour вже сьогодні: його ціна становить 5000 ієн або близько $50. Наостанок зазначимо, що виробник нічого не повідомляє про наявність застібки, з допомогою якої власниця змогла б зняти оригінальний бра самостійно в зручний для неї час (прийшовши з роботи додому, до прикладу).

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com