тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нічний клуб серед білого дня: Lunch Beat – новий соціальний рух в Швеції

Обідня перерва – час, коли будь-який, навіть самий відповідальний працівник, «уразливий» і схильний до того, щоб трохи розслабитися. Після смачного ленчу так і хочеться забути про те, що друга половина дня ще попереду, і безтурботно поринути в обійми Морфея. Згадати хоча б іспанську сієсту – ось вже, хто вміє відпочивати на славу!..

 

 

А ось шведи, навпаки, воліють не піддаватися ледачому настрою і проводити час обідньої перерви весело і активно. У Швеції набирає обертів новий соціальний рух Lunch Beat, що закликає вдосталь потанцювати опівдні!

Традиційно клубне життя асоціюється з безсонними ночами і алкоголем, але Lunch Beat – соціальне явище іншого формату! Вперше подібний захід було проведено у Стокгольмі у червні 2010 року. На першу дискотеку прийшло всього 14 осіб, але нова концепція відпочинку так припала до смаку європейцям, що незабаром клуби стали відкриватися не лише в різних містах, але і з'явилися в сусідніх країнах.

Дискотека починається в 12.00 і триває протягом години. Завзяті клабери почувають себе тут, як риби у воді; одна з істотних відмінностей – відсутність в меню спиртних напоїв. І, звичайно, контингент: тут клерки танцюють разом з великими бізнесменами, а молоді щосили веселяться з колегами старшого покоління.

До речі, для таких дискотек як ніколи актуальне знаменитий заклик: «Танцюють всі!». Обід пролітає швидко, тому відвідувачі Lunch Beat не дають танцполу пустувати! Шведів навіть не бентежить, що після запальних танців співробітники повертаються на свої робочі місця спітнілими і розпатланим – зате у відмінному настрої!

Вхідний квиток на денну дискотеку коштує близько 14 доларів, що покриває витрати на оренду приміщення, а також вартість бутербродів, якими годують всіх відпочиваючих – адже час-то обідній! Подібні заходи – відмінний спосіб підбадьоритися, але не варто забувати, що подолати хронічну втому також допоможе добре облаштоване робоче місце!

 

детские бальные танцы


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com