тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайне ліжко-акваріум

Для оформлення незвичайного інтер'єру спальні в більшості випадків фахівці рекомендують установку акваріума, щоб створити гармонійну атмосферу приміщення. Вода, будучи невід'ємною частиною організму людини, здатна заспокоювати, позбавляти від стресових ситуацій...

 

 

Милуючись безтурботно плаваючими яскравими екзотичними рибками, повсякденні проблеми відходять на задній план, міська суєта забувається, з'являються приємні думки, заспокоюється нервова система.

Компанією "Acrylic Tank Manufacturing" було представлено унікальне дизайнерське рішення - релакс-ліжко. Воно має вбудований в її узголів'я акваріум.Обсяг акваріума дорівнює приблизно 2,5 тисячам літрів. При всьому при тому, дизайнери, які створили оригінальну новинку, стверджують, що їх дітище, незважаючи на досить високу ціну (релакс-ліжко коштує близько 12 тисяч доларів), користується великим успіхом у споживачів. Як вважають замовники незвичайної меблів, споглядаючи у вмонтований у ліжко акваріум, в якому знаходяться екзотичні рибки самої неймовірної забарвлення, корали, водорості, людина швидше засинає. Акваріум дійсно сприяє абсолютному розслабленню перед сном. Тому ліжко-акваріум представляє можливість відпочити більш повно і якісно. До речі, Мебель из сосны від ООО «ТД Тимберика» не має ні акваріуму, ні інших "прибамбасів", проте на ній теж дуже добре спиться.

Акваріум підсвічується грамотно розміщеними лампами, які випромінюють м'яке світло. Він є не єдиною особливістю, яка притаманна цього оригінального, практичному предмету інтер'єру. Саме двоспальне ліжко в повній мірі відповідає гігієнічним нормам, вимогам, які пред'являються до подібних меблів. Ложе - досить жорстке, хоча одночасно дуже комфортне, що має ортопедичний матрац, маленьку подушку. Все це сприяє запобіганню виникнення болів в спині. Людина засинає на такому ліжку глибоким, спокійним, здоровим сном. Таким чином, обладнання узголів'я ліжка великим акваріумом, заповненим водою, в якому мешкають живі рибки, являє собою передову дизайнерську ідею сучасності. Фахівцями в області оформлення спалень ця інтер'єрна знахідка неодноразово демонструвалася на численних виставках.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com