тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Athos — біометричний одяг з технологіями для фітнесу

Athos — американська компанія, яка розробляє натільний механізм, що допоможе контролювати результати Ваших тренувань. Лінія одягу від Athos обладнана високотехнологічними датчиками, які не потребують під'єднання будь-яких проводів для ефективної роботи...

 

 

Можливо, раніше це було верхом технологій, або виглядало круто, як в кліпі знаменитого Кертіса III Джексона »In Da Club», але сьогодні технології дозволяють обійтися і без цих громіздких кабелів, запутаних шнурів, проводів та інших датчиків, які в будь-якому випадку змушують відчувати певний дискомфорт.

Цей дизайн механізму відповідає безпосередньо контурам Вашого тіла, а датчики вбудовані безпосередньо в тканину. Немає жодних необхідних досі проводів, таким чином, Ви можете бути впевнені, що цей одяг дозволить почувати себе так само зручно, як Ваш інший одяг, який щільно облягає торс, і все завдяки технології компанії Athos.

Цей костюм-механізм здатний простежувати дані під час тривалих і виснажливих тренувань, що тривають протягом довгого часу. Матеріал одягу може при необхідності деформуватися, а потім знаходити свою колишню форму, що зроблено для кращої стабільності костюма. Це, імовірно, дозволить зменшити ступінь втоми та чутливості до стороннім відчуттями. Адже найменший сторонній фактор може перешкодити зосередитися на виконанні вправи належним чином.

Неспроста спортсмени часто надягають навушники. Унікальна тканина, що розтягується в усіх чотирьох напрямках дозволяє виконувати абсолютно будь-які дії, залишаючись при цьому сухим і не перегріваючись під час тренування, а технологія UPF 50 Treatment захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання.

Ядро — це мозок даної системи. Це невеликий пристрій містить електронні елементи і сенсори, які збирають і інтерпретують Ваші біо-сигнали, посилаючи інформацію в Ваш мобільний пристрій через Bluetooth.

 


А тут http://stil-odegda.com/muzhskaja-odezhda/sportivnie-brjuki-norma/ вы сможете пробрести стильные и удобные спортивные брюки. «Стиль-Одежда» - замечательные качественные обновки для взрослых и детей!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com