тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Казковий будиночок Дена Полі

Асиметричний дах, трохи похилений димохід, горщики з квітами на підвіконні - ці прекрасні будиночки виглядають, немов з зачарованого лісу. За кожним з таких фасадів ховається, сауна, флігель, будиночок для гостей. Такий казковий будиночок точно стане прикрасою для будь-якої дачної ділянки!..

 

 

 


Тесля в четвертому поколінні Ден Полі (Dan Pauly) з американського штату Міннесота займається створенням чарівних мініатюрних дерев'яних будиночків. Його будови клієнти із задоволенням розміщують на своїх дачних ділянках. Основним будівельним матеріалом є колишня у вживанні, перероблена деревина. Так автор досягає більш переконливого ефекту старовини.

Крім того, деревина піддається спеціальній термообробці, завдяки якій, міні-хатини можуть витримувати значні температурні перепади. Якщо заглянути в «казкові будиночки, то там можна виявити сауну, душову, флігель, місце відпочинку для гостей. Всі ці споруди ідеально вписуються в дачні ділянки.

 


Класно виглядає! Правда для постійного комфортного проживання з усіма благами цивілізації краще тут http://vse35.ru/cityinfo/list.php?sid=8485 щось собі піднайти.

А ось у Великобританії є навіть фірма, що спеціалізується на будівництві подібних казкових будиночків. От тільки їх міні-замки знаходяться не на землі, а на дереві. Мрію про життя в казковому будиночку в лісі можна втілити, якщо звернутися в британську компанію «Blueforest».

Коли дивишся на ці будиночки, на думку спадає лише одне слово «чарівні». Для них характерні конічні башточки, готичні вікна, химерна кедрова черепиця, канатні підвісні мости і непередавана атмосфера. Ось, наприклад, такі два окремих будиночка - один для дітей, дорослих - знаходяться високо і з'єднані переходом з навісом. Доросла частина побудована в стилі замку з конічною солом'яною стріхою, а дитяча увінчана трьома середньовічними вежами, в одній з яких знаходиться ігрова кімната з секретним входом.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com