тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Scanadu – реальний медичний прилад з «Зоряного Шляху»

Серіал «Зоряний Шлях» показує нам світ майбутнього, який дуже далеко пішов в плані технологій по відношенню до нашого часу. І в ньому існує медичний прилад з назвою «трікодер», який в лічені секунди може дізнатися всю інформацію про стан здоров'я людини. Його реальне втілення і нещодавно було створено...

 

 

Для фанатів серіалу Star Trek в наш час з'явилася величезна кількість можливостей доторкнутися до улюбленого вигаданим світу, який все більше набуває реальних обрисів. Як приклад цього можна привести стилізований під космічний корабель USS Enterprise літак Airbus A380 або цілий курорт в стилі «Зоряного Шляху».

А днями стало відомо, що з'явилося цілком реальне втілення і одного з фантастичних приладів, який з'являється в серіалі. Мова йде про тріпод – медичний інструмент, який легко поставить діагноз у хворої людини (втім, і в інших істот Всесвіту) і навіть вилікує його.

Дійсно, медицина, і фармакологія в останні роки зробили буквально фантастичний прорив. Щодо останньої, то новітні технології дозволяють створювати воістину чудодійні ліки, і все це великою мірою завдяки виробникам лабораторного і аналітичного обладнання, одним з яких являється АГ АНАЛИТЭКСПЕРТ, який пропонує тут КОАТЕР CP-9 PHARMA TEST і інші складові для обладнання контролю і якості.

 


Звичайно, пристрій з назвою Scanadu не володіє всією тією функціональністю, що є у нього в фантастичному серіалі, однак він все одно є серйозним проривом у сучасній медицині. Scanadu має можливість в лічені секунди визначати температуру тіла людини, його кров'яний тиск, показники електрокардіограми, частоту серцевих скорочень і дихання, а також оксиметрические дані (кількість кисню в крові).

Девайс Scanadu має також кольоровий 2.8-дюймовий екран (опціонально), GPS-датчик і Bluetooth-інтерфейс, що дозволяє в реальному режимі передавати отриману інформацію на смартфон, щоб зберегти її там чи, наприклад, передати лікаря через Інтернет. І, якщо перші моделі Scanadu були, дійсно, схожі на трікодер з «Зоряного Шляху», то нові його втілення мають куди більш сучасний дизайн, адже пристрій з фантастичного серіалу про майбутнє, як би це не було парадоксально, виглядає дуже архаїчно.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com