тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Парасолька Метрополь, найбільша дерев'яна конструкція в світі, Севілья (Іспанія)

У Старому місті прекрасної Севільї (Іспанія) знаходиться найбільша дерев'яна конструкція, яка носить досить цікаву назву Парасолька Метрополь (Metropol Parasol) або іспанською - Ла Енкарнасьон (La Encarnacion). З вигляду не скажеш, що ця футуристична конструкція це за задумом дизайнерів - парасольки, але це так і є, але ці парасольки захищають не від дощу, а від палючого сонця, створюючи для площі під конструкцією додаткову тінь...

 


Дерев’яні конструкції, в силу своєї вразливості перед несприятливими кліматичними чинниками потребують ретельного догляду. На сайті restavraciya.com.ua ви можете придбати якісні і безпечні захисні масла для зовнішньої і внутрішньої обробки.


 

 

Парасолька Метрополь відразу впадає в очі своїм ультрасучасним дизайном на тлі середньовічних околиць міста і старовинних будинків. Друге призначення "парасольки" це доповнити громадський простір, за рахунок поверхні даху парасольки по якій можна ходити, а це додатково 4,5 тис. м2.

Під шестигранними «парасольками» немає ні перегородок, ні інших перешкод для пішоходів. Лише майданчики, доріжки, сходинки та фонтани. Словом, все, щоб створити унікальне місце для прогулянок і відпочинку для городян і туристів.

 


А все почалося з того, що на цьому місці, де він побудований, а саме на Плаза-де-ла-Енкарнасьон, раніше планували побудувати криту парковку, але при підготовці території для фундаменту було виявлено, що колись на цьому місці було давньоримське поселення і роботу над проектом вирішили не продовжувати. Замість нього на цьому місці задумали побудувати археологічний музей, що йде під землю, в якому можна побачити залишки споруд римського міста Гіспаліс.

Роботи над створенням Metropol Parasol йшли близько шести років з 2005 по 2011 рр., конструкцію вирішили створити з дерева із захисним поліуретановим покриттям, яка тримається над землею на рівні 28 метрів, з допомогою бетонних опор, які приховують у собі широкі сходи, що ведуть як вгору, на платформу, так і вниз, під землю в музей.

У підсумку Metropol Parasol являє собою шість об'єднаних між собою парасольок, а розміри всієї цієї дерев'яної споруди становить: довжина – 175 м, а ширина – 75 м.

Разом з музеєм під цим дахом побудували цілий комплекс, що складається з ресторану, і невеликого фермерського ринку, а також терасу, з якої можна милуватися панорамою середньовічної частини міста. Мабуть місцева влада подумала над тим, що така незвичайна, ультрасучасна конструкція приверне чимало туристів зі всього світу.

 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com