тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дзеркальний будинок mark's House в Мічигані

Лондонське бюро Two Islands виграло міжнародний конкурс Flat Lot Competition, метою якого було проектування та будівництво тимчасового літнього павільйону на парковці в центрі міста Флінт, штат Мічиган...

 

 

Переміг проект під назвою mark's House, що розповідає про уявного жителя Флінта, Мака Гамільтона, чия родина втратила свій будинок в період економічної кризи. Тим самим архітектори хотіли привернути увагу до проблем втрати житла, занедбаних будівель, а також знесення тисячі будинків під час кризи, яка змусила багато сімей виїхати з міста. Створюючи споруду mark's House, архітектори думали про покинуті оселі, втрати і те, як важливий для простої людини дах над головою. В цілому, Mark's House уособлює собою місце, де можна знайти прихисток.


Студія Two Islands присвятила свій проект зносу тисяч будинків, які пережив Флінт і жителям, які вимушені були покинути це місто. Насамперед Флінт відомий як місце, де народилася найбільша американська автомобільна корпорація General Motors, і в той же час як символ занепаду автомобільної промисловості США. Після вершини успіху, що мала місце в 1960 роках, General Motors стала переносити виробництво в інші регіони та країни, а місто без заводів автоконцерну стало повільно в'янути.

Будинок у стилі епохи Тюдорів, облицьований відбивають панелями, стоїть на дзеркальному п'єдесталі, створюючи враження ширяння в повітрі.  Відбиваючи небо і навколишні будівлі, павільйон виглядає повітряним і легким, а також прекрасно гармонує з оточенням, навіть змінюючи свій вигляд у відповідності з зміною погодних умов. До речі, якщо вам потрібне якісне зеркало тонированное, раджу звернутись в ООО "Стекло большого города"

Платформа нижче створює місце для спілкування, де приємно призначити зустріч або влаштувати фотосесію. Ще одна причина провести час саме під будинком Марка, – це те, що будівля може вмістити 1500 літрів води, яка використовується в якості охолоджуючого спрею, що особливо приємно в спекотні дні.

Під консольною частиною конструкції дизайнери встановили 882 лайтбокси з зображеннями сотні осіб, серед яких понад 90 фотографій прихильників і спонсорів цього проекту.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com