тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дробовичок

Ось ця фотографія дуже часто блукає по інтернету як якийсь жарт або більше того — фотомонтаж. Однак все набагато цікавіше...

 

 

Вірите чи ні, але одним пострілом можна вбити до 50 птахів, а за деякими відомостями і до 90! Для цього Вам знадобиться ось такий крупнокаліберний дробовик. Таке зброя перебувала в арсеналі мисливців у XIX і на початку ХХ століття. Діаметр ствола такої рушниці був більш 2,5 дюймів. Варто відзначити, що цей дробовик призвів до швидкого знищення водоплавної птиці і в багатьох країнах з'явився закон про обмеження його використання. Основне, що вражає в цьому мисливському дробовику – це розміри.

 


Його калібр часом досягав 5 сантиметрів, а заряд дробу — півкілограма. Звичайно таку зброю утримати в руках було дуже складно, тому її вкладали в човен, від чого і походить її англійська назва punt gun (від англ. punt — плоскодонна човен).

 


Рушниці використовувалися в основному для спорту та стрільби по птахам в мисливських господарствах. Зброю було прикріплено до плоскодонки, при цьому від мисливця потрібно направити човен у бік цілі.

Рушниця мала дуже сильний відкат, з-за чого після пострілу човен переміщалася на велику відстань по поверхні водойми. Кожен постріл складався з майже півкілограма дробу.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com