тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сенсорна хірургія: як вирізати апендикс на планшеті або смартфоні

Новітні гаджети впевнено асимілюються у наше повсякденне життя, проникаючи буквально у всі його сфери. Не стала вийнятком і медицина, зокрема хірургія...

 

«Сенсорна хірургія» — назва програми для хірургів, яке дозволяє робити віртуальні операції. Симулятор доступний для мобільних пристроїв на IOS і Android і має трирічну історію, коли команда розробників в Лондоні вирішила, що узаконеної норми 40 годин операцій недостатньо. «Сенсорна хірургія» — була задумана в 2013 році як навчальний симулятор для хірургів з різним досвідом, і до сьогоднішнього дня отримала високі оцінки медичного співтовариства і великих медичних установ, а також підтримку в області обміну досвідом та інформацією.

Як вважають творці, за допомогою софта хірург може попередньо оцінити тривалість операції, складності і можливі ризики, які можуть виникнути в процесі, перш ніж «різати по-живому», і на сьогоднішній день таку можливість дистанційно не пропонує жоден сервіс. Думається такий додаток вподобають собі врачи гинекологи, і лікарі інших спеціальзацій.

 


У використанні «Сенсорна хірургія» проста: після реєстрації і «калібрування» із зазначенням сфери інтересів, хірург починає практику, в процесі якої сервіс може підрахувати кількість помилок, а також при необхідності, у разі сумнівів, видавати «підказки», або консультації фахівців. Система оновлюється порадами і «кейсами» від практикуючих медиків у всьому світі! Список операцій також дублюється на офіційному сайті, і у тизері можна дізнатися, який конкретно проблеми «будуть вчити» в процесі виконання завдання.

Сторінка операції докладніше описує проблему, яку належить вирішити, з зазначенням етапів, короткої мотивації, свідчень, до хірургії, а в деяких випадках і методики, якщо вона авторська. Також дається коротка медична біографія автора «кейса».

Незважаючи на те, що додаток знаходиться у стадії активного обговорення, треба додати, що це не єдиний софт для хірургів, який є на сьогоднішній день, і багатьом знайомі, наприклад, «Діагнозаурус» з відповідями на запитання, відео і тексти, передплату на потрібні статті і т. п. Або PreOpEval, який допомагає планувати операцію і прискорювати цей процес з урахуванням історії пацієнта. Широко відомий Атлас хірургічних операцій, доступний на IOS і Android.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com