тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Креативне плаття-розмальовка від голландського дизайнера

Пам'ятаєте, як в дитинстві всі знайомі дівчата захоплювалися сукнями-розмальовками? Тоді вони виглядали справжнім скарбом. Сьогодні дизайнери Berber Soepboer і Michiel Schuurman пропонують ненадовго зануритися в дитинство і прикупити собі сукню-розмальовки (Colour-In dress)...

 

 

Даний проект став одним з найвідоміших, виконаних цими двома голландськими дизайнерами. Почалося все з того, що Berber Soepboer звернулася до знайомого дизайнера Michiel Schuurman з пропозицією про співпрацю в роботі над дизайном нових тканин, які будуть використані для пошиття суконь-трансформерів. Після того, як Michiel почав роботу, Berber додумала ідею – зробити тканини незвичайними не тільки в плані дизайну, але і в плані розмальовки. Те, що вийшло в результаті спільної роботи цих двох дизайнерів, вилилося в цілу колекцію, яка була анонсована на крупній голландської фабриці «De Ploeg».

Ну не знаю, як то кажуть - на любителя, а от красиві платья оптом от производителя BluzkiNsk.ru точно можна порадити самій вибагливій модниці!

 


У Berber Soepboer виходять напрочуд оригінальні моделі, в яких творцем виступає не стільки вона, скільки людина, яка носить її одяг. Цей одяг можна видозмінювати прямо на собі – це стосується стилю і фасону. Завдяки Michiel Schuurman в дизайні присутні в невеликій кількості психоделічні нотки, які будуються на законах типографіки.

Сукня-розмальовку можна порекомендувати мати в гардеробі будь-якої сучасної модниці, а також будь-якій практичній дамі, адже вона дає можливість видозмінювати наряд залежно від польоту фантазії власниці сукні. До речі, приставка «розфарбування» не так просто стоїть зі словом «плаття». Наряд дійсно можна розфарбувати за допомогою маркерів.

 


А от співачка і модель Malcolm Savage вперше виступила в новій ролі, проявивши себе в якості непоганого дизайнера одягу, і довівши тим самим, що талановиті люди – талановиті у всьому. Malcolm Savage створила незвичайне плаття не з чого-небудь, а з самих справжніх податкових декларацій.

Malcolm Savage зізналася, що на «пошиття» сукні пішов цілий місяць. Спершу, початківець модельєр порізала всі офіційні бланки та податкові рахунки на тоненькі смужечки і просто сплела їх разом, або склеїла за допомогою скотча або клею, формуючи корсет сукні. Найважче було спорудити ліф, співачка кілька разів навіть здавалася, намагаючись вирахувати, як все-таки зробити так, щоб все трималося, мала певну форму і не розлетілося при першому дотику і примірці.

Причина, по якій Malcolm Savage вирішила створити таке незвичайне плаття криється в тому, що її група запланувала виступ на ту дату, коли в Америці відзначається «День податків». І співачка подумала, що буде весело, якщо вона вийде на сцену у сукні, створеному з податкових декларацій.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com