тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У США різко зріс попит на дитячі куленепробивні рюкзаки

Масові перестрілки, які відбувалися в школах США, (достатньо лише згадати жорстокий розстріл дітей в школі Сенді-Хук у 2012 році) не дають багатьом американським батькам спокою, адже безпека дітей - перш за все. І ось нещодавно був придуманий новий спосіб, який дозволить якщо не зовсім позбутися, то дещо зменшити подібні переживання...

 

 

КрістінаТомас, мати і домогосподарка на сьогоднішній день, і офіцер поліції в недалекому минулому, створила рюкзак, який, за її словами, здатний зупинити кулю, а також дозволяє батькам завжди бути в курсі того, де в даний момент знаходиться їхня дитина. Такий рюкзак отримав назву AttachaPack.

Завдяки наявності GPS-трекера, батьки можуть підключитися до сервісу через комп'ютер або смартфон і дізнатися, де знаходиться дитина в будь-який момент часу. Розмір GPS-пристрою становить 64 х 128 мм і при цьому трекер вільно розміщується в кишені на внутрішній стороні верхньої частини рюкзака. Одного заряду вистачає на 5-7 днів безперервної роботи.

Варто мати на увазі, що для використання функцій GPS-трекінгу необхідно підключитися до одного з трьох тарифних планів, кожен з яких передбачає свій ряд можливостей:

- автоматичні сповіщення про місце розташування з заданим інтервалом часу;

- SOS-оповіщення по електронній пошті та у вигляді SMS-повідомлень;

- Safety Zone Alerts: оповіщення про вихід дитини за межі встановленої зони з розсилкою повідомлень всім членам сім'ї (до 10 осіб).

Дійсно, наворотів багато. Але ще потрібно одіти дитину, думається вам сподобається пропозиція детская одежда оптом недорого від інтернет-магазину Kiko-Class, якість відмінна, ціни доступні.

Додатково рюкзак обладнаний куленепробивної вставкою Dyneema, виготовленої з поліетиленового волокна і відповідає стандарту балістичної захисту NIJ Level IIIA, і кнопкою екстреного сповіщення. Крім того, на рюкзаку є сонячна панель Solar Panel Pocket, яка дозволяє GPS-модулем, тривожній кнопці і стільниковому телефону завжди залишатися в зарядженому стані.

Панель оснащена акумулятором ємністю 2800 мАч, USB-кабель для зарядки і п'ятьма адаптерами для телефону, ігрової приставки, камери, GPS-системи і інших пристроїв. Для повного заряду батареї вистачить трьох годин перебування сонячної панелі під прямими сонячними променями. Вартість рюкзака становить близько $250.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com