тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У Лондоні побудують скляний басейн на висоті 35 метрів

У найближчому майбутньому в лондонському районі Nine Elms з'явиться приголомшливий скляний басейн. Але щоб його побачити, потрібно буде високо закинути голову. Прозора громадина розташується прямо між дахами житлових будинків. Любителі «гострих» відчуттів по достоїнству оцінять цей незвичайний і амбітний проект...

 

 


Строительные леса – прочные конструкции, необходимые в процессе возведения высотных зданий. Обратившись в компанию НПЧП "ДиК" вы можете арендовать или приобрести данные приспособления, кстати, цена аренды строительных лесов здесь, а по всем вопросам можно в любое удобное время заказать обратный звонок.


 

 

«Поняття «розкоші» набуває нового значення», - саме так вважають архітектори дизайнерського бюро Ballymore Group, характеризуючи свій новий проект. У найближчому майбутньому вони планують побудувати приголомшливий скляний басейн, розташований на чималій висоті. Sky Pool стане справжньою пам'яткою Лондона.

Басейн буде знаходитися на висоті 10 поверхів. Його площа складе 25 х 5 метрів, а глибина – 3 метри. Архітектори стверджують, що таку масу води витримає скляна чаша з товщиною стінок 20 сантиметрів. Sky Pool – це частина програми будівництва нового елітного житлового комплексу під назвою Embassy Gardens. Господарі апартаментів вартістю 602 000 фунтів стерлінгів (більше $ 900 000) отримають можливість першими випробувати незабутні враження поплавати на висоті 35 метрів, знаючи, що під ними тільки вільний простір.

Крім того, в додаток до басейну, на дахах будівель обладнують спа-центр і оранжерею з видом на будівлю Парламенту. Sky Pool можна також назвати своєрідним мостом між двома будинками, перетинати який тільки можна буде не пішки, а вплав. Втілення дивного проекту в життя почнеться вже в цьому році. А завершення будівництва планується на кінець 2017-початок 2018 років.

 


В оригінальності цього басейну, звичайно ж, не займати. У наш час особливим шиком вважається побудувати басейн в зовсім несподіваному місці, залучаючи таким чином до себе увагу світової преси і громадськості. Найбільш відомий приклад, мабуть, басейн, розташований на даху 55-поверхового готелю Marina Bay Sands у Синагпурі, про який ми вже колись писали. На вершині цієї незвичайної готелю розташована величезна тераса загальною площею понад 12 тисяч квадратних метрів. На ній облаштований парк, ресторани і кафе, а також великий басейн, відповідний до самого краю двухсотметрової прірви.

Басейн, як і сам готель Marina Bay Sands, за кілька років свого існування перетворилися в головну пам'ятку Сінгапуру. І ніхто не повірить, що людина побував у цій державі, якщо він не привезе з поїздки свої фотографії у воді з панорамним видом на місто.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com