тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Квітковий фестиваль Bloemencorso 2015

Голландію не даремно називають квіткової столицею Європи, саме тут щорічно в період максимального цвітіння проводиться масштабний фестиваль Блуменкорсо. Фестиваль представляє з себе своєрідну ходу величезних зроблених з квітів скульптур. Про це яскраве дійство ми вже неодноразово писали, а зараз подивимось як відбувався Bloemencorso 2015...

 

 

 


Проводиться він, як правило, в кінці квітня і збирає безліч глядачів.  Зазвичай, квітковий парад стартує о 9 ранку і долає відстань у 40 км, по маршруту від Нордвейка до Харлема. До дев'яти годин вечора величезні квіткові інсталяції рухаються по ідеально рівних голландським дорогах, все це супроводжується піснями, танцями і так далі.

У 2015 році цей фестиваль проходив з 22 по 26 квітня, і був приурочений темі Двохсотріччя королівства. В інсталяціях використовують сотні тисяч тюльпанів і троянд, вся складність полягає в тому, що зібрати всі композиції необхідно всього за 1-2 дні, щоб квіти не встигли завянути. Залучаються до цієї справи безліч дизайнерів і флористів, навіть організовується спеціально волонтерський рух до цього фестивалю.

 


Як не дивно, зробити таку композицію не так вже й складно, адже вони по суті просто вставляються в заздалегідь зварений каркас розроблений дизайнерами і флористів. Озброївшись макетом з відображеної колірною гамою, люди просто збирають пазл, вставляючи куди потрібно квіти відповідного кольору. Але найцікавіше, це підсвічування каркаса, саме тут виходить відмінна гамма між реальним і штучним світлом.

Туристам, яким пощастило опинитися в Голландії перед початком свята, дуже поталанило, адже вони всього за 4 євро можуть стати повноцінним учасником заходу. Займатися оформленням і створенням фігур, приймати участь в майстер класі і так далі. При цьому мовний бар'єр абсолютно не проблема. Крім параду варто також звернути увагу на глядачів, адже по суті виходить живий ланцюжок довжиною в сорок кілометрів - досить цікаве видовище. У кінцевій точці фестивалю на всіх чекає святковий салют і всі інші можливі вечірні розваги.

 

 


Букет – неотъемлемый атрибут любого торжества, именно он олицетворяет изысканную красоту, искренность и трепетность чувств, яркое праздничное настроение. А здесь есть доставка цветов Киев, такого разнообразия замечательных флористических композиций которые создают в компании "Present", вы больше нигде не найдете!


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com